O 19.01.2021.

Krievijā vīrs pieķer sievu gultā ar savu 20 gadus veco dēlu

FOTO: Instagram/@marina_balmasheva

Marina Balmaševa guvusi lielu popularitāti sociālajā vietnē "Instagram" tādēļ, ka strauji zaudēja svaru. Viņas nu jau bijušais vīrs Aleksejs Šavirins atklāja, ka dzirdējis, kā viņa dēls un bijusī sieva nodarbojas ar seksu, ziņo laikraksts "Mirror".

Šavirins apgalvo, ka viņa bijušajai sievai bijusi seksuāla rakstura kontakts ar viņu dēlu savās mājās. Pāris dzīvoja kopā vairāk nekā 10 gadus, līdz brīdim, kad abi izšķīrās.

Pēc šķiršanās 35 gadus vecā Balmaševa nāca klajā ar paziņojumu, ka viņas dzīvē ir jauns vīrietis - bijušā vīra 20 gadus vecais dēls Vladimirs.

Aleksejs par abu attiecībām uzzināja brīdī, kad ģimenes mājā dzirdēja, kā viņa dēls un bijusī sieva nodarbojas ar seksu. "Vienu nakti es nevarēju aizmigt. Dzirdēju, ka viņi ar to nodarbojas. Tajā brīdī es sapratu, ka Marina mani krāpa ar paša dēlu."

Vīrietis atceras, ka tajā brīdī nezināja, ko darīt. Viņš gaidīja vairākas nedēļas, lai pastāstītu Marinai par to. "Pēc dažām minūtēm viņa atnāca un apgūlās man blakus. Tajā brīdī es viņai neko neteicu," sacīja Aleksejs.

Sieviete atklāj, ka jaunās attiecības viņa uzsākusi tikai pēc oficiālās šķiršanās. Marina jūtas brīva un uzskata, ka Vladimirs viņai liek justies jaunākai.

"Es nejūtos kā pieaugusi sieviete, kurai jādara visādi mājas darbi. Vladimirs man liek justies jaunai un laimīgai. Saprotu, ka kaut kad viņš var satikt jaunāku sievieti un aiziet, bet domāju ka tā nenotiks," uzskata Marina.

Aleksejs un Marina bija precējušies 13 gadus. Pāris bija adoptējis piecus bērnus, bet pēc šķiršanās Krievijas varasiestādes sievietei mātes tiesības atņēmušas. Tagad visi bērni dzīvo kopā ar tēvu.

Redaktors iesaka