Trīs vīrieši Rīgā 8. martā, iespējams, sievietes dēļ iesaistījušies asiņainā konfliktā

Nazis. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pixabay

8. marta pēcpusdienā, iespējams, sievietes dēļ Augusta Deglava ielā Rīgā izcēlies konflikts starp trim vīriešiem. Drīz tajā iesaistījies arī ceturtais, divi cilvēki guvuši durtas un grieztas brūces, tomēr precīzi situācijas iemesli vēl nav zināmi, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Vietējā bāra darbiniece Valentīna raidījumam pastāstīja, ka ar nazi bruņotais vīrietis uzsācis konfliktu ar diviem citiem, bet drīz vien ķildā iesaistījies arī kāds ceturtais - nejauši garām braucošs motociklists. Sieviete arī stāstīja, ka izvēlētais ierocis bijis liela izmēra.

"Kā tā var? Ja jau esi nolēmis kādu tā… Paņem mazu nazīti vai skrūvgriezi, vai kādu īlenu, bet ne jau tādu virtuves nazi," komentēja Valentīna.

Baidoties, ka konflikts varētu pārcelties uz viņas darbavietu, sieviete aizslēgusi durvis un izsaukusi policiju. Likumsargi ieradušies pēc septiņām minūtēm. Pa to laiku uzbrucējam atņemts nazis un viņš pats kļuvis par upuri.

Notikumā vietā ieradušās trīs policijas ekipāžas un trīs no konfliktā iesaistītajiem nodoti mediķu aprūpē.

"Konflikta rezultātā vienam vīrietim ir durta brūce un grieztas brūces. Vēl vienam vīrietim ir sagrieztas rokas virspusēji, vainīgajai personai arī nodarīti kaut kādi miesas bojājumi," raidījumam pastāstīja Valsts policijas Teikas iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieka vietnieks Mihails Vrubļevskis. 

"Aptaujājot visus iesaistītos, tā arī īsti neviens neko nevarēja paskaidrot, jo visi bija ļoti stiprā alkohola reibumā. Iespējams, konflikts ir sācies sievietes dēļ," piebilda Vrubļevskis.

Par duršanu aizdomās turētais jau iepriekš vairākkārt nonācis policijas redzeslokā un ir arī tiesāts, bet tas nav bijis saistīts ar vardarbīgiem noziegumiem. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, bet vainīgajam draud kriminālatbildība par vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

Video: "Degpunktā" sižets

Uz augšu