Girgansona "Sabres" pēcspēles metienos pārspēj vareno "Capitals" (2)

Zemgus Girgensons un Kails Okposo
Zemgus Girgensons un Kails Okposo Foto: AP/Scanpix

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē atradās laukumā abu vārtu zaudējumā, kamēr Bufalo "Sabres" savā laukumā pēcspēles metienos uzvarēja līgas līdervienību Vašingtonas "Capitals".

"Sabres" mājās ar 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 2:1) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Vašingtonas "Capitals".

Girgensons laukumā atradās 16 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā minūti un piecas sekundes spēlēja mazākumā.

Latvijas hokejists reizi meta pa līgas līderu vārtiem un reizi pielietoja spēka paņēmienu. Viņš bija laukumā abu "Sabres" vārtu zaudējumā trešajā trešdaļā un nopelnīja +/- rādītāju mīnus divi.

Girgensons šajā sezonā laukumā devies 69 spēlēs, guvis 12 vārtus, veicis septiņas rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderību -1.

Mājiniekus vadībā pirmajā periodā izvirzīja Viktors Ūlofsons, bet otrajā vadību nostiprināja Džeks Aikels.

Trešajā trešdaļā atspēlēšanos un viena punkta izcīnīšanu ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli sekmēja Aleksandrs Ovečkins.

Pēcspēles metienos uzvarētāju izdevās noskaidrot vien septītajā metienu sērijā. 14 metienos tika gūti vien trīs vārti, izšķirošie tika Dominikam Kahunam.

Nākamo spēli Bufalo vienība aizvadīs ceturtdien izbraukumā pret Monreālas "Canadiens".

"Sabres" ar 68 punktiem 69 spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē.