"Mīļā, aizkavējos darbā..." Zodiaka melīgākie vīrieši (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Unsplash

Skaidrs, ka uz pasaules nevarētu atrast kādu cilvēku, kurš nekad nebūtu melojis - katram no mums ir gadījies mazliet pārspīlēt, lai panāktu vēlamo efektu. Tiesa, daži Zodiaka pārstāvji melo krietni par biežu, lai to uzskatītu par nevainīgu iezīmi, vēsta portāls "Postimees".

Dvīņi

Dvīņi melo nevis nepieciešamības, bet gan intereses vadīti. Viņi mīl radīt konfliktsituācijas un tad no malas vērot, kā tās atrisinās. Neiesakām šīs zīmes pārstāvjiem atklāt savus noslēpumus, ja vien nevēlaties nākamajā rītā dzirdēt tos dzirdēt no kāda cita - turklāt papildinātā versijā. Precētie Dvīņi bieži vien paši nesaprot, kad ir samelojuši, un kad - nē.

Lauva

Lauvas mūžīgi pārspīlē, taču tam ir iemesls - tas visbiežāk tiek darīts, lai iepatiktos kādai sievietei. Laulības dzīvē šī melu forma gan transformējas mūžīgos apsolījumos - tiesa, Lauvu dzīvesbiedres šo apsolījumu piepildījumu piedzīvo reti.

Svari

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji vienmēr vēlas, lai apkārtējie viņus redz iespējami labākā gaismā. Ja šis vīrietis nokavē darbu kāda banāla iemesla, aizgulēšanās, piemēram, dēļ, viņa stāstā ceļā parādīsies gan vecmāmiņa, kurai bija jāpalīdz šķērsot ceļš, gan kucēns, kas bija jāpaglābj no automašīnu riteņiem.

Skorpions

Skorpioni ir ļoti privātīpašnieciski un vienmēr sameklēs kaudzi iemeslu, kādēļ neļaut savai otrajai pusītei doties uz darba ballīti vai vecmeitu vakaru. Viņi ir izcili manipulatori un intriganti! Skorpioni ir gatavi noaust veselu melu tīklu, lai pārliecinātos, ka otrā pusīte dejo pēc viņu stabules.

Mežāzis

Ja Mežāzis vēlas atstāt iespaidu, viņš izmantos visus iespējamos līdzekļus, tostarp arī glaimus, melus un fantāziju. Pilnībā atklāts viņš ir tikai ar vistuvākajiem. Mežāža sieva parasti zinās visu, un atklātības mazināšanās šādā laulībā liecina par nopietnām problēmām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri melo bieži un daudz. Dažkārt tie tik ļoti sapinas savās pasakās, ka beigās paši nespēj atšķirt, kas no teiktā bija patiess un kas - meli. Šis vīrietis savus netikumus neatmet arī esot ģimenes dzīvē - viņa telefonu grāmatiņā noteikti slēpjas arī kādas "gadījuma sakara" meitenes numurs.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām