Pēc basketbolista inficēšanās ar koronavīrusu karantīnā ievietoti Madrides "Real" basketbola un futbola klubi

Trejs Tompkinss

FOTO: Reuters/ScanPix

Spānijas basketbola granda Madrides "Real" basketbolistam Trejam Tompkinsam ceturtdien konstatēta saslimšana ar Covid-19 vīrusu, kā rezultātā karantīnā ievietota visa komanda, kā arī futbola vienība Madrides "Real", vēsta portāls "Sportando".

Sākotnēji portāls "Sportando" vēstīja, ka klubs neatklāj basketbolista uzvārdu, tomēr vēlāk noskaidrojies, ka tas ir ASV izcelsmes spēlētājs Tompkinss. Tā iemesla dēļ piesardzības nolūku labad karantīnas zonā ievietota visa basketbola komanda, kā arī Madrides "Real" futbola kluba spēlētāji.

Abas komandas treniņus aizvada Aldebebas apkaimē, tāpēc pieņemts lēmums pārbaudīt abu komandu spēlētājus.

Madrides basketbolisti ceturtdienas vakarā bija paredzējuši aizvadīt dueli ULEB Eirolīgā, tiekoties ar Serbijas komandu Belgradas "Crvena zvezda mts". Spēle nenotiks ne tikai tāpēc, ka komanda ir ievietota karantīnā, bet arī tādēļ, ka Eirolīgas vadība pirms tam paziņoja par lēmumu uz nenoteiktu laiku atcelt visas spēles.

Vēlāk ar šādu pašu paziņojumu klajā nāca Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA).

Jau ziņots, ka Itālijas A sērijas čempionvienības Turīnas "Juventus" spēlētājam Danielam Rugani trešdien tika konstatēta saslimšana ar Covid-19 vīrusu, taču neilgi pēc tam futbolists ar sociālo tīklu palīdzību pavēstīja, ka viņam viss esot kārtībā.

"Juventus" paziņoja, ka Rugani simptomi neesot spēcīgi, tomēr piesardzības nolūkos viņš un personas, kuras bijušas kontaktā ar spēlētāju, tiks izolētas no apkārtējiem.