Covid-19 dēļ uz laiku slēdz "Elektrum Olimpisko centru"

FOTO: Elektrum Olimpiskā centra mājas lapa

Lai ierobežotu koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, "Elektrum Olimpiskais centrs" uz laiku no 14.marta līdz 14.aprīlim tiek slēgts, aģentūru LETA informēja centra komunikācijas un attīstības daļas vadītāja Renāte Franke.

SIA "Olimpiskais sporta centrs" valdes locekle Zane Grundiņa-Arāja norādīja, ka sabiedrības veselība ir prioritāte. "Apzinoties esošās situācijas nopietnību un ņemot vērā, ka centra lielākā daļa klientu ir bērni un personas vecumā virs 50 gadiem, kuri ir uzskatāmi par riska grupu inficēšanās gadījumos, no sestdienas centrs apmeklētājiem būs slēgts," skaidroja valdes locekle.

Viņa aicināja visus izturēties ar izpratni, jo valde rīkojas ar "visaugstāko atbildību pret sabiedrību kopumā un ikvienu savu klientu".

"Elektrum Olimpiskais centrs" līdz turpmākam paziņojumam apmeklētājiem tiks slēgts pilnā apmērā - sporta zāles un peldbaseini, kafejnīca, nenotiks nodarbības un treniņi, kā arī tiek atceltas visas sacensības.

Jaunākajai informācijai par kompensācijas mehānismiem gan klientiem, gan sadarbības partneriem Franke aicināja sekot līdzi paziņojumiem centra mājaslapā "www.olimpiskais.lv" un sociālajos tīklos.

Jau ziņots, ka saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību Latvijā līdz Lieldienām izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu. Ārkārtējā situācija būs spēkā līdz šā gada 14.aprīlim.

Covid-19 Latvijā līdz šim apstiprināta 17 cilvēkiem.

Uz augšu