"Little big" atklāj interesantus faktus par Eirovīzijas dziesmu "UNO"

Iļja Prusikins un Sofija Tajurskaja viesojas šovā "Vakara Urgants"

FOTO: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Krievijas grupas "Little Big" dalībnieki Iļja Prusikins un Sofija Tajurskaja viesojušies slavenajā Krievijas sarunu šovā "Vakara Urgants". Tur abi mūziķi plašāk pastāstīja par dziesmu "UNO", ar ko Eirovizijā tiks pārstāvēta Krievija.

Prusikins šova vadītājam Ivanam Urgantam atklāja, ka sākumā uz Eirovīziju bijis plāns tik ar pavisam citu dziesmu.

"Pagājušajā gadā mēs reāli iesūtījām pavisam citu dziesmu ar domu nokļūt tur [Eirovīzijā]. Šogad nolēmām pajokoties, ar domu, ka mūs jau tāpat neviens neņems. Un, redz, paņēma. Sanāk, ka joks izgāja ārpus kontroles," sacīja Prusikins.

Šobrīd grupas "jokam" jeb dziesmas "UNO" videoklipam platformā "Youtube" ir jau vairāk nekā 14 miljoni skatījumu, kas ir lielākais skaits starp visām Eirovīzijas dziesmām. Tiesa, grupai ir bijis ļoti maz laika, lai ierakstītu savu jaunāko hitu. Kā atklāja Prusikins, grupa tikai 2. martā uzzinājusi, ka tieši viņi šogad Eirovīzijā pārstāvēs Krieviju.

Līdz ar to mūziķiem bijušas vien piecas dienas, lai ierakstītu dziesmu un arī uzfilmētu tai videoklipa. "Bijām "ellē" un dabūjām kārtīgi pasvīst," teica Prusikins.

"UNO" videoklipa filmēšanas nolūkiem tika piesaistīta arī Krievijā populārās grupas "Ļeņingrad" dziedātāja Florida Čanturija, grupas "The Hatters" solists Jurijs Muzičenko, kā arī projekta "Tanci" dalībnieks Dmitrijs Kracilovs.

Prusikins arī atklāja, ka "UNO" nebūt nav bijusi sarakstīta ar ideju par Eirovīziju: "To sarakstījām atpūtā. Īstenībā gribējām jau to publicēt, kā jebkuru citu, parastu dziesmu. Kā reize pienāca Eirovīzijas atlase un mēs to vienkārši izvirzījām... Viss notika vienkārši."

Raidījuma noslēgumā "Little Big" pilnā sastāvā izpildīja pašu dziesmu, kā arī aicināja cilvēkus piedalīties izaicinājumā atkārtot dziesmas videoklipā redzamās kustības.

Video: "Little Big" izpilda dziesmu "UNO" šovā "Vakara Urgants"

Uz augšu