Koronavīruss nešķiro - pasaulē slaveni cilvēki, kuri jau inficējušies ar Covid-19

FOTO: Instagram

Ar katru dienu pasaulē jaunā koronavīrusa Covid-19 pacientu kļūst aizvien vairāk. Ar bīstamo vīrusu ir inficējušies un par to publiski paziņojuši jau vairāki visā pasaulē pazīstami cilvēki.

Aktieris Toms Henkss un viņa sieva Rita Vilsone

Holivudas aktieris par savu un sievas inficēšanos 11. martā paziņoja "Instagram" kontā. Kopš tā laika pāris atrodas karantīnā Austrālijā.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

ASV pilsētas Maiami mērs Frenciss Suaress 

Politiķis paziņoja, ka ir inficējies ar koronavīrusu pēc tam, kad atgriezās no vizītes Brazīlijā, kur tikās ar valsts līderi Žairu Bolsonaru, kurš gan ir paziņojis par negatīvu koronavīrusa testu.

FOTO: AFP / Scanpix

Austrālijas iekešlietu ministrs Pīters Datons

FOTO: EPA/Scanpix

Kanādas premjerministra Džastina Trudo sieva Sofija

FOTO: Reuters/ScanPix

Basketbolisti Rūdijs Gobērs, Donavans Mičels un Kristians Vudss

Francūzis Rūdijs Gobērs kļuva par pirmo spēlētāju Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), tajā pašā dienā pozitīvs koronavīrusa tests tika konstatēts viņa komandas biedram Donavanam Mičelam. Savukārt, sestdien par saslimšanu paziņoja Detroitas "Pistons" spēlētājs Kristians Vudss.

FOTO: AP/Scanpix

Arī futbola pasaule ir smagi cietusi no koronavīrusa

Šobrīd zināms, ka inficējies ir Londonas "Arsenal" kluba treneris Mikaels Arteta, kā arī Turīnas "Juventus" spēlētājs Dianele Rugani un Londonas "Chelsea" futbolists Kalums Hadsons-Odoi. Savukārt futbola klubam "Valencia" Ezekjels Garajs, Eliakims Mangalā un Hosē Gajā.

FOTO: Reuters/ScanPix

Uz augšu