S 24.10.2020.

Zodiaka pārstāvji, kuriem ir raksturīgas problēmas ar plaušām

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Astrologi ir pārliecināti, ka zvaigžņu stāvoklis mums piedzimstot ir atbildīgs par vairākām ļoti būtiskām dzīves sfērām, tostarp, veselību. Par to, kuru Zodiaka zīmju pārstāvjiem vajadzētu īpaši uzmanīties no elpošanas orgānu slimībām, vēsta portāls "Postimees".

Dvīņi

Šīs sabiedriskās gaisa zīmes pārstāvjiem pēc astrologu domām var būt problēmas ar plaušām, locītavām un zarnu traktu. Tā kā Dvīņu zīmes pārstāvji bieži vien saskaras ar stresa situācijām, viņiem var parādīties problēmas ar centrālo nervu sistēmu. Astrologi šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem iesaka vairāk uzmanības pievērst sabalansētam uzturam un pienācīgai atpūtai.

Jaunava

Strādīgie Jaunavas zīmes pārstāvji pēc astrologu domām bieži slimo ar dažādām plaušu, zarnu trakta un muskuļu - skeleta kaitēm. Astrologi vēsta, ka zem šī zvaigznāja dzimušie bieži vien saslimst ar dažādām "arodslimībām", tādēļ viņiem būtu kārtīgi jāapdomā, kā samazināt savu darba slodzi.

Strēlnieks

Aizrautīgajiem Strēlnieka zīmes pārstāvjiem astrologi iesaka ar īpašu piesardzību uzlūkot savu plaušu, zarnu trakta, aknu un locītavu veselību. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvju veselības stāvokli stipri ietekmē viņu emocionālais stāvoklis.

Zivis

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem pastāv liels risks saslimt ar dažādām plaušu, kuņģa un zarnu saslimšanām. Zivs zīmju pārstāvjiem bērnībā iespējamas hroniskas problēmas ar saaukstēšanās slimībām, taču šī problēma visbiežāk ar laiku uzlabojas.