Uz laiku darbību aptur "Lido" (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Sabiedriskās ēdināšanas kompleksa "Lido" izkārtne Elizabetes ielā.
Sabiedriskās ēdināšanas kompleksa "Lido" izkārtne Elizabetes ielā. Foto: Artūrs Kapša/LETA

Ēdināšanas uzņēmums "Lido" uz laiku aptur darbību, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.

Ņemot vērā esošo situāciju valstī un pieaugošo saslimšanu skaitu un rūpējoties par  darbinieku un valsts iedzīvotāju veselību un drošību, "Lido" valde nolēmusi uz laiku apturēt visu restorānu un veikalu darbību.

"Mēs ik dienas apkalpojam vidēji 20-30 tūkstošus klientu. Diemžēl esošajā situācijā, arī ievērojot visus drošības pasākumus un stingras higiēnas normas, nevaram būt 100% droši, ka mūsu darbinieki ir pasargāti no saslimšanas. Tāpēc esam pieņēmuši smagu, bet ļoti atbildīgu lēmumu uz laiku slēgt visus "Lido" restorānus, nedomājot par finansiālajām sekām, bet gan par atbildību pret valsti," pauda "Lido" dibinātājs un padomes priekšsēdētājs Gunārs Ķirsons. 

Uzņēmuma darbiniekiem tiks bez maksas izdalīta visa "Lido" restorānos un veikalos saražotā pārtika, lai būtu nepieciešams pēc iespējas mazāks kontakts ar apkārtējiem un viņi varētu uzturēties mājās atbilstoši valdības lēmumam. 

"Mēs sekosim līdzi situācijas attīstībai un ziņosim par tirdzniecības vietu atvēršanu apmeklētājiem, kad tas būs droši un saskaņā ar atbildīgo institūciju ieteikumiem," piebilda Ķirsons.

Kompānija informāciju par tālāko rīcību publicēs mājaslapā.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu