P, 15.08.2022.

Pieaugušo filmu jomas pārstāvji atklāj koronavīrusa ietekmi uz industriju

Apollo.lv
Pieaugušo filmu jomas pārstāvji atklāj koronavīrusa ietekmi uz industriju
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Unsplash

ASV erotisko filmu un pieaugušajiem paredzēto izklaižu asociācijas "Free Speech Coalition" pārstāvji nesen nākuši klajā ar aicinājumu brīvprātīgi pārtraukt erotisko filmu uzņemšanu ASV un Kanādā Covid-19 radīto draudu dēļ, vēsta portāls "Rambler".

"Mēs lūdzam pārtraukt jauna satura ražošanu līdz 31. martam un iesakam aktieriem un akrisēm nekavējoties pārtraukt darbu ar partneriem, kuri nav viņu dzīvesbiedri vai mājokļa biedri", minēts asociācijas izplatītajā paziņojumā.

Profesionāļu apvienība tāpat lūgusi filmēšanas grupu dalībniekus palikt mājās un pamest tās tikai galējas nepieciešamības gadījumā.

"Mums visiem ir jāpieliek sava roka šīs globālās pandēmijas pieauguma apturēšanā," paziņojusi asociācija "Free Speech Coalition".

Jau vēstīts, ka ASV valdība izstrādājusi jaunas koronavīrusa krīzes vadlīnijas, mudinot nepulcēties grupās, kurās ir vairāk par desmit cilvēkiem, neapmeklēt restorānus un bārus, izvērtēt nepieciešamību ceļot. ASV prezidents Donalds Tramps ar jaunajiem drošības pasākumiem iepazīstināja preses konferencē Baltajā namā.

Cilvēki arī tiek mudināti, ja vien iespējams, strādāt no mājām, skolot bērnus mājās, kā arī nepamest mājas slimības piemeklētiem.

Tramps un  veselības aizsardzības amatpersonas uzsvēra, ka gados jauni cilvēki, kas paši nav saslimuši, var izplatīt slimību un ka ir jāsper visi iespējamie soļi, lai slimības uzliesmojumu aizkavētu.

"Ievērojot instrukcijas, ASV pilsoņi var novērst sliktākā scenārija piepildīšanos", uzsvēra Baltā nama koronavīrusa darba grupa.

Tramps norādīja, ka šobrīd neapsver iespēju noteikt valsts mēroga karantīnas, uzmanību koncentrējot uz vietēja mēroga krīzes punktiem. Prezidents pauda cerību, ka nevajadzēs noteikt ierobežojumus ceļošanai valsts iekšienē. 

Tramps arī pieļāva, ka koronavīrusa pandēmija līdz jūlijam Savienotajās Valstīs varētu būt beigusies. 

"Tātad man šķiet, ja mēs paveiksim labu darbu ... cilvēki runā par jūliju, augustu, kaut ko tādu," žurnālistiem sacīja Tramps, atbildot uz jautājumu, cik ilgi vīrusa uzliesmojums varētu turpināties.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu