S 24.10.2020.

Zodiaka pārstāvji, kuri var netīšām noskaust kāda laimi

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Daudzu tautu paražas vēsta par noskaušanu - darbību, kurā skaudības dēļ kādam cilvēkam tiek piesaistīta negatīva enerģija. Astrologi apgalvo, ka dažu Zodiaka zīmju pārstāvjiem piemīt "talants" uz noskaušanu, pašiem to nezinot, vēsta portāls "Liza".

Jaunava

Lai arī bieži vien tiek pieņemts, ka Jaunava ir viena no ieturētākajām Zodiaka zīmēm, zem šī zvaigznāja dzimušajiem bieži vien ir problēmas ar mēles noturēšanu aiz zobiem. Daudzās situācijās viņi nebaidās asi izteikt savas domas, nemaz neuztraucoties par to, vai kāds tās grib dzirdēt. Šāda rīcība, viņiem pašiem to neapzinoties, var kļūt iznīcinoša, galu galā, katram vārdam ir sava enerģija, kas var kļūt arī iznīcinoša.

Mežāzis

Mežāža zīmes pārstāvjus reti kad interesē mistika vai ezoterika, taču, neraugoties uz to, zem šī zvaigznāja dzimušajiem piemīt spēcīga enerģija, ar kuru tie var ietekmēt apkārtējos gan pozitīvi, gan negatīvi. Šie cilvēki ar vieglu prātu apspriež citu noslēpumus un problēmas, tādēļ var netīšām kādam uzsūtīt nelaimi ar nevietā pateiktu vārdu.

Dvīņi

Aktīvie un atraktīvie Dvīņi ir ļoti komunikabli, tādēļ pārsvarā ir iemācījušies komunicēt korekti un uz āru nepaust negatīvās emocijas. Lai arī šī īpašība ir patīkama apkārtējiem, tā nereti liek Dvīņiem uzkrāt dusmas un negācijas, un tad meklēt savai neapmierinātībai kādu vaininieku. Kad zem šī zvaigznāja dzimušie sāk savas "raganu medības", viņu domas var kļūt par īstas nelaimes cēloni kādam līdzcilvēkam.

Skorpions

Skorpiona zīmes pārstāvji ir Zodiaka labākie manipulatori - viņi gan apzinoties, gan neapzinoties spēj vairot apkārtējos negatīvās emocijas, tajā pašā laikā sakārtojot apkārtējos apstākļus tā, ka viņus pašus negācijas neskar. Īpaši bīstami šie cilvēki ir mirkļos, kad viņiem sokas slikti - viņi kļūst ļoti atriebīgi, kas enerģētiskā līmenī var kļūt ļoti bīstami apkārtējiem.

Vērsis

Saimnieciskie un labsirdīgie Vērši no sirds vēlas, lai viņiem apkārt valdītu prieka un labsirdības pilna gaisotne. Viņi ar lielu prieku apspriež apkārtējo panākumus un izceļ labās īpašības, neapzinoties, ka var raisīt skaudību citos un, dažkārt, arī sevī, kas ir īpaši bīstami - zem šī zvaigznāja dzimušajiem piemīt ļoti spēcīga gribas vara un viņu sajūtas bieži vien realizējas dzīvē.