O 27.10.2020.

"Apollo.lv" strādā mājās. Ziņu redaktore Ulrika Jefremova

FOTO: No personīgā arhīva

Darbs no mājām man ir jauna pieredze. Nekad iepriekš nav bijusi iespēja modinātāju likt tik īsi pirms maiņas sākuma vai sapulcē, kas, protams, notika attālināti, sēdēt ērtajās mājas drēbēs un bez kosmētikas. Šī sapulce bija pirmā reize, kad redzēju un aprunājos ar daļu savu kolēģu, jo kolektīvam pievienojos pavisam nesen. Ļoti moderna iepazīšanās.

Strādājot mājās, ir ļoti jāsaņemas. Patiesībā, šis atsauc atmiņā laikus, kad pildīju skolas mājasdarbus. Īpaši grūti ir, ja mājās neesmu viena, taču gan es, gan mājinieki sāk aprast ar jauno situāciju un respektēt viens otra darba telpu un laiku.

FOTO: No personīgā arhīva

Brīvajā laikā esmu pieķērusies lietām, ko gribējās paveikt jau sen, bet šķita, ka tām nepietiek laika.

Kamēr skatījos filmu pēc filmas, saliku no Parīzes Svētās kapelas atvestu puzli.

FOTO: No personīgā arhīva

Citos brīžos esmu atsākusi cept bulciņas un pīrādziņus. Agrāk man ļoti patika to darīt, taču laika gaitā tas kaut kā palicis starp darbiņiem, kuriem laika vai spēka vienkārši nav atlicis. Jau sen vēlējos izmēģināt tieši "Našķoties" receptes un nu es pati zinu, ka tās izdodas tieši tik garšīgas, kā tautā runā. Vislabākais, ka ar rezultātu varu mieloties arī darba vietā, jo par manu darba vietu ir kļuvusi tieši virtuve.

FOTO: No personīgā arhīva

Novēlu visiem šajā situācijā censties saskatīt labāko un brīvbrīžus pavadīt ar ģimeni, kā arī padarīt sen atliktus darbiņus, piemēram, izšķirot skapja saturu. Manā darāmo darbu sarakstā tas ietilpst noteikti .