Pēc degošas automašīnas likvidēšanas policija transportlīdzeklī atrod miljons cigarešu

FOTO: Valsts policija

Ceturtdie, 26. martā, Rīgā, pēc degošas automašīnas ugunsgrēka likvidēšanas, Valsts policijas (VP) darbinieki tajā atrada miljons cigarešu, ziņo VP.

Vakar ap plks 12.00 VP Rīgas Zemgales iecirknī tika saņemts izsaukums uz Ziepniekkalnu, kur kādā stāvvietā dega "Mercedes Sprinter" mikroautobuss.

Sākotnēji notikuma vietā ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki, kuri pēc ugunsgrēka likvidēšanas automašīnā pamanīja vairākas kastes ar cigaretēm. Notikuma vietā ieradās Rīgas Zemgales iecirkņa policisti.

Pārbaudot automašīnu, likumsargi konstatēja, ka tajā atrodas vairākas kastes ar "Winston" markas cigaretēm bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Kopumā tajā atradās miljons cigarešu, jeb 50 000 paciņas.

Par šo faktu policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta - par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu). Likumsargi ir noskaidrojuši automašīnas īpašnieku un šobrīd tiek precizēti notikušā apstākļi, kā arī cigarešu izcelsme.

Uz augšu