Džošua sāk domāt par cīņu ar Fjūriju

FOTO: Reuters/ScanPix

Britu smagsvara Entonija Džošua pasaules čempiona titula aizstāvēšana pret obligāto pretendentu bulgāru Kubratu Puļevu ir oficiāli atlikta koronavīrusa uzliesmojuma dēļ, piektdien paziņoja organizators "Matchroom Sport".

Lielbritānijas čempionam 20.jūnijā Londonā Totenhemas "Hotspur" stadionā bija jāaizstāv savas Pasaules boksa asociācijas (WBA) (Super), Starptautiskās boksa federācijas (IBF), Pasaules boksa organizācijas (WBO) un Starptautiskās boksa organizācijas (IBO) jostas pret bulgāru bokseri.

"Džošua un Puļeva cīņa ir atlikta," teikts "Matchroom Sport" paziņojumā. "Pašlaik tiek strādāts pie jauna pasākuma termiņa noteikšanas, par ko rūpējas "Matchroom Boxing" un "258 Management" sadarbībā ar "Top Rank" un "Epic Sports Entertainment".

"Mēs savlaicīgi ziņosim par jaunumiem un turpināsim pētīt iespēju rīkot šo cīņu "Hotspur" stadionā," saka organizatori.

Tomēr jau pirms šīs cīņas atlikšanas Džošua promouters Edijs Hērns izteicās, ka, izpaliekot cīņai ar bulgāru bokseri, britu smagsvaram par prioritāti vienīgajā gada cīņā varētu kļūt cīņa ar citu Lielbritānijas sportistu Taisonu Fjūriju.

Šādā gadījumā tiktu izcīnīta arī Fjūrijam piederošā Pasaules boksa padomes (WBC) josta.

30 gadus vecais Džošua pēdējā cīņu aizvadīja decembrī, Saūda Arābijā cīņā ar meksikāni Endiju Ruisu pārņemot visas četras viņam piederošās jostas savā īpašumā.

Paredzams, ka Fjūrijs gadu pabeigs ar triloģijas pēdējo cīņu pret amerikāni Deonteju Vailderu, kuram viņš februārī atņēma WBC jostu, taču Hērns cer, ka sarunas par Džošua un Fjūrija cīņu tomēr varētu būt iespējamas.

Daudz kas būs atkarīgs arī no Vaildera nometnes vēlmēm.