SPKC nāk klajā ar jaunāko informāciju par Covid-19 izplatību Latvijā

FOTO: Ekrānuzņēmums no SPKC kartes

Svētdien, 5. aprīlī Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) publicēja jaunākos datus saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā.

FOTO: SPKC

Portāls "Apollo" jau ziņoja, ka saslimšana ar Covid-19 aizvadītajā diennaktī apstiprināta 24 cilvēkiem, bet kopumā valstī ar to saslimuši jau 533 cilvēki.

Kopējais valstī atklāto Covid-19 gadījumu skaits diennakts laikā pieaudzis par 4,72%.

FOTO: SPKC

Iepriekšējā diennaktī veikti 1300 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, bet līdz šim kopumā Latvijā veikti 20 680 Covid-19 testi.

Patlaban slimnīcās ārstējas 36 Covid-19 pacienti, tajā skaitā 32 ar vidēju slimības gaitu, bet četri - ar smagu.

Līdz šim Covid-19 konstatēts Jelgavas, Talsu, Tukuma, Iecavas, Ķeguma, Alojas, Mārupes, Rūjienas, Rēzeknes, Limbažu, Stopiņu, Sējas, Siguldas, Carnikavas, Garkalnes, Cēsu, Smiltenes, Aizkraukles, Vecumnieku, Bauskas, Kocēnu, Olaines, Mērsraga, Krustpils, Grobiņas, Kuldīgas, Ventspils, Aizputes, Saldus, Ādažu, Krāslavas, Alūksnes, Engures, Skrīveru, Dagdas, Raunas, Baldones, Priekuļu, Dobeles un Valkas novados, kā arī Liepājā, Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Daugavpilī, Ventspilī un Valmierā.

SPKC apkopotie dati liecina, ka visbiežāk ar Covid-19 slimo iedzīvotāji vecumā no 30 līdz 39 gadiem - šajā vecuma kategorijā bijuši 139 sasirgušie, kamēr vecumā no 40 līdz 49 gadiem - 103. Augsta saslimstība vērojama arī 20 līdz 29 gadus vecu iedzīvotāju vidū, kur atklāti 89 ar Covid-19 inficētie.

FOTO: SPKC

Uz augšu