T 21.10.2020.

TV ekrānos nonācis ilgi gaidītais šovs par Virsnīšu ģimenes piedzīvojumiem Āfrikā

FOTO: publicitātes

No 18. aprīļa ik sestdienu plkst. 20:30 kanāla 360TV skatītājus aizraujošos piedzīvojumos vedīs ceļojuma šovs “Virsnīši Āfrikā”, kas aicinās sekot līdzi iedvesmojošās Virsnīšu ģimenes drosmīgajam ceļam uz Āfriku. Viņi pievarēs 15 tūkstošus kilometrus, divus mēnešus dzīvos šaurā, pašu būvētā kemperī, bet skatītājiem atklās patieso Marokas, Mauritānijas un Senegālas garša. 

Virsnīši gatavos tadžīnas kopā ar marokāņiem, iepirksies tirgū, iepazīs vietējās paražas un satiks latviešus, kuri vairākus gadus par mājām sauc Āfriku. Kādas attiecības valda ģimenē, kad nobraukti tūkstošiem kilometru? Kā ceļot ekstrēmos apstākļos kopā ar bērniem un sadzīvot plecu pie pleca vien dažos kvadrātmetros? Būs krāsaini, īsti un bagātīgi, jo sirsnīgā Virsnīšu ģimene atverēs sirdi un prātu, lai pasaule uzmirdzētu visā tās krāšņumā.

“Mēs ticam - sapņi piepildās tikai darot. Vēlamies atklāt, ka Āfrika ir biedējoša tikai pa gabalu, tai pietuvojoties, tā atveras un ir iespēja piedzīvot visu emociju gammu. Tomēr tai pat laikā tā ir tik ļoti atšķirīga no pasaules, kurā dzīvojam mēs. Sajūta, kuru atvedām līdzi no šī daudzu gadu garumā izsapņotā ceļojuma un kuru gribam parādīt arī skatītājiem - ja kaut ko nesaprotam, tas nenozīmē, ka tas ir nepareizi. Mēs arī varam, ja viņi var! Nebaidieties izzināt pasauli un, ja ir iespēja, ceļot kopā ar bērniem, jo tā ir neatsverama pieredze visai ģimenei,” šova “Virsnīši Āfrikā” skatītājus iedrošina Kristīne Virsnīte.

Televīzijas personība Kristīne Virsnīte, viņas vīrs, populāra recepšu bloga veidotājs Kaspars Virsnītis, kā arī pāra atvases vienpadsmit gadus vecā Amēlija un trīsgadnieks Kaspars Juniors piedzīvojumu realitātes šova pirmajā sērijā nonāks Marokā, kur ģimeni gaida neviens vien piedzīvojums. Mēdz teikt, ka tieši tirgus ir teju katras pilsētas sirds, kas ļauj gūt priekšstatu par vietējo paražām. Tāpēc arī Virsnīši uzreiz pēc ierašanās dosies uz mazu marokāņu ciematiņu pie Agadīras. Tur apelsīnu, burkānu un zaļo zirnīšu kaudzes plešas cilvēku augumā, tiek izkliegtas labākās cenas, ir iespēja tikt pie skaistiem paklājiem, berberu rotām un pat dzīvām vistām. Esot Marokā, noteikti ir jānokļūst argāna eļļas ražotnē, kura tiek dēvēta par Marokas zeltu un iegūta no aragāna koka augļiem, kas aug tikai un vienīgi reģionā ap Agadīru. Virsnīši arī izmantos iespēju un satiks vietējo meiteni Fatimu, kas viņus ieved argāna eļļas pasaulē.

Ja jau reiz nokļuvuši tik tālu prom no mājām, ir interesanti uzzināt, vai arī šeit dzīvo kādi latvieši, tāpēc ģimene satiek tautiešus Madaru un Edgaru no Go4adventure, kas jau septiņus gadus rīko velo, sērfošanas un kalnā kāpšanas nometnes ceļotājiem. Kopā ar viņiem Virsnīši atklās marokāņu raksturīgākās īpašības un to, kāpēc iebraucēji šeit nekad netiks saukti par savējiem un kāpēc tas nemaz netraucē Marokā justies labi. Netrūks arī spilgti ieskati Virsnīšu ģimenes sadzīvē - Kaspars kopā ar vietējiem gatavos ēdienu Marokai raksturīgā māla traukā - tadžīnā, tiks lāpīts kempera jumts, jo tas būs sācis pilēt un gaidāmi arī citas ne mazāk spilgtas dēkas. Drosmīgais piedzīvojumu realitātes šovs “Virsnīši Āfrikā” – no 18. aprīļa sestdienās plkst. 20:30 piedzīvojumu kanālā 360TV, bet nepacietīgākie skatītāji visas šova sērijas jau šobrīd var noskatīties lietotnē “Shortcut. ”

Foto: Virsnīšu ceļojums uz Āfriku