Maksims Galkins atklāj, vai ar Allu Pugačovu ir noslēdzis laulības līgumu

Jaunā intervijā ar Lolitu Miļavsku Maksims Galkins ir atklājis, ka pirms kāzām ar Krievijas estrādes dīvu Allu Pugačovu, viņi neesot noslēguši laulības līgumu.

Miļavska sarunā ar pazīstamo TV personību uzsvēra, ka būtu gatava precēties arī sesto reizi. Tiesa, viņasprāt, pirms precēšanās esot nepieciešams noslēgt laulības līgumu. Uz šādu Miļavskas apgalvojumu Galkins reaģēja apgalvojot, ka viņa ģimenē šāda vienošanās neesot bijusi nepieciešama.

Komiķis skaidroja, ka viņa un Pugačovas ģimenē viss esot kopīgs un neviens no viņiem neskaitot, kurš un cik naudas ģimenē ienes.

Galkins un Pugačova laulības ostā iesoļoja 2011. gadā. Tobrīd dziedātāja vēl aktīvi uzstājās un ļoti labi pelnīja. Daudzi tolaik piedāvājuši, ka pirms gredzenu mīšanas, abiem māksliniekiem tomēr vajadzētu noformēt laulības līgumu. Bet Galkins šādu iespēju izslēdzis, uzsverot, ka viņi ar sievu naudu nekad nav dalījuši pēc "mans-tavs" principa.

"Mums nav laulības līguma. Mēs ar Allu vispirms kopā nodzīvojām 10 gadus. Pēc tam apprecējāmies un tad salaulājāmies. Tā teikt, izgājām cauri laika pārbaudījumam," izteicās Galkins.