Sv 24.01.2021.

140 000 eiro vērta zemesgabala dāvinājums radiniekam, īpašumi un aizdevumi. Alda Gobzema amatpersonas deklarācija

Saeimas deputāts Aldis Gobzems Saeimas

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Saeimas deputāts Aldis Gobzems pērn kādam radiniekam uzdāvinājis zemi Rīgā, kuras kadastrālā vērtība bijusi 140 000 eiro.

Attiecīgais darījums norādīts Gobzema iesniegtajā valsts amatpersonas deklarācijā. Politiķis aģentūrai LETA pastāstīja, ka par attiecīgo darījumu deklarācijā vēl plānots veikt precizējumu niansēs par kadastrālo vērtību, kad būs pieejama nepieciešamā informācija no attiecīgās datu bāzes.

Gobzems deklarējis arī darījumu, kurā par 80 000 eiro pārdevis zemi un māju. Arī šajā jautājumā deputāts paredzējis vēl iesniegt precizējumus. Politiķis skaidroja, ka tā ir darījuma otrā daļa, savukārt iepriekš iecerētā pirmā daļa, kuru mazās summas nebūtu nepieciešams deklarēt, ir atsaukta un nav notikusi.

Parlamentārietis pērn arī aizdevis 30 000 eiro.

Gobzems algā kā deputāts 2019. gadā saņēmis 36 785 eiro. Politiķim lietošanā ir zeme un ēkas Ādažu novadā, kā arī valdījumā vieglā automašīna “Mercedes-Benz”. 

Deputāts arī deklarējis parādsaistības 11 658 eiro apmērā. Politiķim neesot uzkrājumu, kuru apmērs pārsniegtu 20 minimālās mēnešalgas.

Aktuālākās ziņas