Sv 28.02.2021.

"Bayern" atgriezusies treniņos savā stadionā

Minhenes «Bayern»

FOTO: AFP/LETA

Vācijas bundeslīgas kluba Minhenes "Bayern" futbolisti svētdien pēc ilgāka pārtraukuma atgriezās savā mājas stadionā, ziņo klubs savā tīmekļa vietnē.

Līdz šim pēdējā spēle Vācijas pirmajā bundeslīgā notika 11.martā, bet spēles abās bundeslīgās tika pārtrauktas 13.martā.

"Bija tiešām ļoti jauki atgriezties laukumā pilnā sastāvā," aizsargs Dāvids Alaba tika citēts kluba mājaslapā vēlā svētdienā ievietotajā video.

"Varēja redzēt, ka visi ar nepacietību gaida šo brīdi. To varēja just treniņos. Visi bija ļoti izsalkuši," viņš piebilda.

"Bayern" atgriezās pilnvērtīgā komandas treniņā pagājušās nedēļas beigās un tāpat kā citas komandas šobrīd atrodas obligātā karantīnas periodā, dzīvojot un trenējoties savās mājās un stadionā.

Vairāki klubi rīko nodarbības savos stadionos, lai spēlētāji pierastu pie spēlēm aiz slēgtām durvīm, aiz kādām koronavīrusa pandēmijas dēļ tiks pabeigtas sezona pēdējās deviņas kārtas.

"Bayern" ar četru punktu pārsvaru pār Dortmundes "Borussia" ir līgas galvgalī un pirmo spēli aizvadīs svētdien pret Berlīnes "Union".

Redaktors iesaka