Valmierā brīvdabas kino "drive-in" seansi plānoti visu vasaru

FOTO: pexels.com

Plānots, ka Valmierā brīvdabas kino "drive-in" seansi notiks visu vasaru, aģentūrai LETA pavēstīja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Zane Bulmeistare.

Jau ziņots, ka sestdien, 16.maijā, plkst.22 Valmierā stāvlaukumā pie Vidzemes Olimpiskā centra varēs noskatīties mūziklu "La La Land: Kalifornijas sapņi".

Uz pirmo "drive-in" vakaru brīvo autostāvvietu skaits strauji sarūk, tādēļ pašvaldība aicina interesentus maksu par autostāvvietu veikt laikus iepriekšpārdošanā, jo pirms seansa klātienē to izdarīt nebūs iespējams, uzsvēra Bulmeistare.

Vērojot lielo interesi, pašvaldība nolēma brīvdabas kino seansus rīkot visu vasaru. 

Jau ziņots, ka, rūpējoties par veselību un ievērojot distancēšanās noteikumus, filmas skatīšanās iespējama tikai no automašīnas.

Filma būs skatāma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Skaņas signāls tiks nodrošināts ar radiofrekvences palīdzību, kurai pieeju būs iespējams saņemt pie iebraukšanas teritorijā, skaidroja pašvaldības pārstāve.

Rūpējoties par savu un līdzcilvēku veselību, brīvdabas kino vakara apmeklētājiem jāievēro drošības noteikumi, proti, teritorijā drīkst iebraukt tikai ar vieglo automašīnu, vienā automašīnā vienlaikus var atrasties viena persona vai personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā, automašīnu drīkst novietot tikai norādītajās vietās.

Seansa laikā liegts atvērt mašīnas logus, skatītāji nedrīkst izkāpt no automašīnas, tomēr, ja to ir nepieciešams darīt vai ir vajadzīga palīdzība, jāizmanto automašīnas avārijas gaismas, pievēršot tehniskā personāla uzmanību.

Izbraucot no teritorijas seansa laikā, atgriešanās nav iespējama, pēc seansa uzreiz jāizbrauc no stāvvietas, tajā lieki neuzkavējoties.

Brīvdabas "drive-in" kino vakaru rīko Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmieras pilsētas pašvaldība, "Kino Gaisma/3D Cinema Valmiera" un SIA "FDT".