"Knicks" leģenda Jūings pēc saslimšanas ar Covid-19 izrakstīts no slimnīcas

Patriks Jūings

FOTO: AP/Scanpix

Izcilais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) bijušais spēlētājs Patriks Jūings pametis slimnīcu pēc saslimšanas ar Covid-19, pirmdien "Twitter" vietnē paziņoja viņa dēls Patriks Jūings juniors.

57 gadus vecais Basketbola Slavas zāles dalībnieks pagājušajā nedēļā tika hospitalizēts pēc tam, kad viņš paziņoja, ka ir inficējies ar koronavīrusu.

Tagad bijusī Ņujorkas "Knicks" zvaigzne un pašreizējais Džordžtaunas Universitātes treneris atrodas mājās.

"Vēlos pateikties visiem ārstiem un slimnīcas darbiniekiem par to, ka viņi parūpējās par manu tēvu viņa uzturēšanās laikā slimnīcā, kā arī visiem, kas kopš viņa diagnozes noteikšanas ir par viņu domājuši un lūguši," "Twitter" raksta Jūinga dēls.

"Mans tēvs tagad ir mājās, un viņam kļūst arvien labāk. Mēs turpināsim novērot slimības simptomus un ievērot ASV Slimību kontroles un profilakses centru (CDC) vadlīnijas. Ceru, ka visi turpinās būt drošībā, aizsargāt sevi un savus mīļos," raksta Patriks Jūings juniors.

Jūings, kurš bija 1992.gada olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvējas "Sapņu komandas" dalībnieks, kā arī olimpisko zeltu ieguva 1984.gadā, NBA spēlēja 17 sezonas, galvenokārt "Knicks" komandā, nopelnot dalību 11 "Visu zvaigžņu" spēlēs.

Redaktors iesaka