"Mēs esam traumēti uz visu mūžu." Mūžībā devusies UFC zvaigznes mēnesi vecā meitiņa

Ar skumju vēsti savā "Instagram" kontā klajā nācis bijušais UFC vieglā svara kategorijas cīkstonis Sems Stauts. Lai palīdzētu cīkstoņa ģimenei pārciest traģēdiju, izveidots arī ziedojumu konts.

Stauts pavēstīja, ka nakts laikā mūžībā devusies viņa meitiņa Sidnija Lova, kura bija tikai mēnesi veca.

"Kā jau jūs zināt, mēs naktī zaudējām Sidniju Lovu. Mēs mēģinājām viņu glābt, bet neveiksmīgi. Pēdējais mēnesis kopā ar viņu bija labākais manā dzīvē, bet tagad es pārdzīvoju savas dzīves sliktāko periodu... Tas viss joprojām nešķiet īsts. Džesija [Stauta sieva] un es neesam viens otru atlaiduši kopš mirkļa kad tas notika un turpināsim turēties viens pie otra visu atlikušo dzīvi," rakstīja Stauts.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sam Stout (@sammyjstout) on

"Mēs esam traumēti uz visu mūžu. Pateicamies par visiem laba vēlējumiem, ko esam saņēmuši. Mēs mīlam tevi, Sidnij," nobeigumā rakstīja cīkstonis.

Populārajā ziedojumu platformā "GoFundMe" ir atvērts arī konts, lai palīdzētu ģimenei tikt pāri traģiskajam notikumam.

"Kā jau, iespējams, esat dzirdējuši, Sems un Džesija Stauti ir zaudējuši savu skaisto meitiņu. Šajā neiedomājami smagajā laikā viņiem radīsies neparedzētas izmaksas. Tāpēc nolēmām, ka būtu nepieciešams izveidot ziedojumu kontu, lai tie, kuri to vēlas, varētu palīdzēt Semam, Džesijai un viņu sešus gadus vecajai meitai Loganai ar ikdienas izmaksām, psihologa konsultācijām, rēķiniem utt.," ziņots pie "GoFundMe" ziedojumu konta.

Uz augšu