Turpinās skatīt lietu pret trīs nepilngadīgajiem par pērn Krāslavā līdz nāvei piekauto vīrieti

Dokumenti tiesā. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Šodien, 29. maijā, tiesa plāno turpināt skatīt krimināllietu pret trīs nepilngadīgajiem par jauna vīrieša nāvējošu piekaušanu Krāslavā, kā arī draudu izteikšanu, aģentūrai LETA pavēstīja Daugavpils tiesas priekšsēdētāja palīdze Aiga Trokša-Traško.

Pagājušajā nedēļā krimināllietā pasludināts pārtraukums, un nākamā tiesas sēde nozīmēta uz šodienas pulksten 13, izskatīšanu turpinot līdz pulksten 16. Plānots, ka tiesā tiks organizēta trīspusēja videokonference ar Cēsu audzināšanas iestādi nepilngadīgajiem un Daugavgrīvas cietumu. Lietā turpinās liecinieku pratināšana.

Tāpat tiesā pieņemts lēmums par piespiedu atvešanu attiecībā uz vienu liecinieku.

Saistībā ar to, ka apsūdzētie ir nepilngadīgi, lietas iztiesāšana notiek slēgtās tiesas sēdēs.

Publiski pieejamā informācija liecina, ka lietu skatīs tiesnese Geļena Simoņuka.

Jau ziņots, ka pērn 20. jūlijā visi trīs apsūdzētie aplenca cietušo pie kafejnīcas Krāslavā un ar rokām un kājām izdarīja sitienus pa cietušā seju, galvu un ķermeni. Pēc tam viņi atstāja cietušo bezpalīdzības stāvoklī un aizbēga no notikuma vietas. Viens no apsūdzētajiem, dodoties prom, izteica arī draudus cietušā draudzenei.

Policija izsaukumu uz kautiņu Krāslavas centrā, netālu no izklaides vietas, saņēma 20. jūlija naktī. Cietušo, 1990. gadā dzimušu vīrieti, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi nogādāja Daugavpils reģionālajā slimnīcā, kur gan neizdevās glābt viņa dzīvību.

Uz augšu