Video ⟩ Mineapolisā tiešā ētera laikā arestē vairākus CNN žurnālistus

Apollo.lv
Mineapolisā tiešā ētera laikā arestē vairākus CNN žurnālistus
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: Ekrānuzņēmums

Policija aizturējusi vairāku CNN žurnālistu komandu, kamēr viņi ziņoja par protestiem Mineapolisā. Pirmais roku dzelžos tika saslēgts reportieris, taču drīz pēc tam arī pārējie filmēšanas komandas locekļi.

CNN korespondents Omars Himeness tiešajā ēterā ziņoja no notikuma vietas, kad tuvumā esošie policisti sāka viņu aizturēt. Vēlāk tika aizturēti arī pārējie filmēšanas komandas locekļi - producents un operators. Viņi visi tika saslēgti roku dzelžos un aizvesti.

Studijā esošie CNN žurnālisti norāda, ka policisti nepaskaidroja, kāpēc aiztur žurnālistus. Vēlāk policisti esot producentam teikuši, ka žurnālisti neesot paklausījuši rīkojumam pārvietoties uz citu vietu, taču uzfilmētajā materiālā nekas tāds nav redzams.

Protesti Mineapolisā izcēlās pēc tam, kad aizturēšanas laikā mira Džordžs Floids, baltādainam policistam ar ceļgalu uzsēžoties Floidam uz kakla un nereaģējot uz aizturētā sūdzībām, ka viņš nespēj paelpot.

Tas atsauc vairākus citus gadījumus, kad ASV policija nogalinājusi neapbruņotus melnādainos iedzīvotājus. Šonedēļ protesti pret Floida nāvi pārauga vardarbīgos grautiņos.

Sociālais tīkls "Twitter" piektdien paslēpa aiz brīdinājuma ASV prezidenta Donalda Trampa tvītu par šiem notikumiem, kurā viņš raksta, ka uz grautiņiem tikšot atbildēts ar šāvieniem.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu