S 5.12.2020.

Divkārtējais Eirolīgas uzvarētājs Hainss pamet Strēlnieka pārstāvēto CSKA

Kails Hainss.

FOTO: AFP / Scanpix

Viens no Jāņa Strēlnieka pārstāvētā basketbola kluba Maskavas CSKA līderiem Kails Hainss izlēmis atvadīties no kluba, pārejot uz Milānas "AX Armani Exchange Olimpia", piektdien tīmeklī ziņo "Sport-Express".

CSKA kluba prezidents Andrejs Vatutins sarunā ar "Sport-Express" apstiprināja komandas kapteiņa Hainsa aiziešanu no komandas.

CSKA rindās amerikāņu uzbrucējs divas reizes izcīnīja Eirolīgas uzvarētāja titulu un tika ievēlēts galvenās Eiropas basketbola klubu trofejas desmitgades simboliskajā izlasē.

"Man ar nožēlu jāsaka, ka ziņas par Hainsa aiziešanu no CSKA ir patiesas," sacīja Vatutins. "Viņš no rīta piezvanīja man, trenerim, daudziem klubā un informēja komandas biedrus, ka viņam nepieciešams jauns izaicinājums, ka viņš vēlas mainīt apstākļus pēc septiņām veiksmīgām sezonām Maskavā."

"Viņa līgums bija spēkā līdz nākamā gada vasarai, taču tas paredzēja iespēju izbeigt līgumu fiksētas kompensācijas gadījumā," skaidro kluba prezidents. "Protams, ir grūti samierināties ar šīm ziņām, agrāk mēs vēlējāmies sadarbību turpināt, taču spēlētāja lēmums palika nemainīgs."

Vatutins atzīmē, ka ciena un saprot cilvēka vēlmes, kurš "tik daudz deva CSKA, guva lielas uzvaras un kļuva par draugu katram no mums".

"Mēs novēlam viņam un viņa ģimenei veselību un panākumus jaunā vietā," saka Vatutins. "Tagad klubi un aģents koordinē visus pārejas dokumentus. Pēc tam mēs par to paziņosim oficiāli."

Pēc "Sport-Express" rīcībā esošās informācijas nākamais Hainsa klubs būs Milānas "AX Armani Exchange Olimpia", kuru trenē bijušais armijas komandas treneris Etore Mesina.

Redaktors iesaka