S, 26.11.2022.

Video ⟩ Pirmspēdējā dīvankoncertā skatītājus un klausītājus priecē grupa "Rock'n'Berries"

Apollo.lv
Pirmspēdējā dīvankoncertā skatītājus un klausītājus priecē grupa "Rock'n'Berries"
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Turpinot piedāvāt jēgpilnas izklaides iespējas vispārējas pandēmijas periodā, kad lielu daļu laika esam spiesti pavadīt mājās, TVNET turpina koncertu tiešraižu ciklu. Piektdien, 29. maijā, dīvānkoncertā uzstājās grupa, kas ar sevi plašāku publiku iepazīstināja Eirovīzijas nacionālajā atlasē - "Rock'n'Berries". 

Tiešraides ieraksts: Dīvānkoncerts - "Rock'N'Berries"

Grupa dibināta 2013. gada jūnijā, taču jau paspējusi sevi pieteikt uz Latvijas mūzikas skatuves. Pēdējo četru gadu laikā tā ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu Rīgas nakts klubu dzīvē. 2016. gada maijā apvienība laidusi klajā savu debijas albumu ar nosaukumu "Smoothie Call" un devusies albuma prezentācijas turnejā tādās valstīs kā Lietuva, Rumānija, Bulgārija un Grieķija.

Šis albums tika arī nominēts divās kategorijās Latvijas mūzikas gada balvas pasniegšanas ceremonijā "Zelta mikrofons" kā labākais pop albums un labākā gada debija. 2017. gada sākumā grupa "Rock’n’Berries" pieteica savu dalību Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases konkursā "Supernova" ar dziesmu "Feel the love", kura pārvarēja konkursa pirmo kārtu iekļūstot ceturtdaļfinālā.

2018. gada rudenī grupas solists Oskars Millers veiksmīgi startēja šovā "X faktors", kļūstot par vienu no divpadsmit fināla dalībniekiem. 2019. gada 27. jūnijā apvienība prezentēja savu jaunāko studijas albumu "Stāsti", kas iezīmē ne tikai grupas jauno muzikālo identitāti, bet atklāj arī ļoti personiskus stāstus.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu