Meli un nodevība. Neuzticīgākās zodiaka sievietes

FOTO: Pixabay

Cilvēku vidū pastāv stereotips, ka neuzticīgi visbiežāk ir vīrieši, un ne bez iemesla. Tomēr arī sieviešu nodevība nav nekas neparasts un astrologi uzskata, ka ir četras zodiaka sievietes, kurām pieļaut sānsoli būtu vieglāk, kā citām, ziņo portāls "Postimees".

Auns

Auna sieviete ir sabiedrības dvēsele, viņai patīk atrasties uzmanības centrā un viņa ir gatava dažādām pārmaiņām, lai tikai apmierinātu savu aizraušanos. Šīs zīmes pārstāves nodevībai nepiešķir pārāk lielu nozīmi, bieži vien tā ir tikai jauna pieredze. Neskatoties uz to, kad viņas sirsnīgi mīl savus partnerus un redz ilgu nākotni, attiecības ar Aunu ir nolemtas beigām.

Viņas nav pārāk romantiskas un neprot izteikt savas jūtas. Garlaicība un izmisums ir tie divi faktori, kas visbiežāk liek novērsties no partnera un mēģināt atkal justies "dzīvai".

Lauvas

Lauvām attiecībās patīk dominēt, viņām nepieciešama apbrīna. Lauvas sieviete parasti savus partnerus nemaldina un, ja ir nolēmusi par labu neuzticībai, tam ir vairāki pamatoti iemesli. Ļoti bieži tās ir sievietes ambīcijas. 

Lauvas sievietes sev uzmanību vērš arī ar intrigu vērpšanu. Galvenās grūtības rada tas, ka arī šī zodiaka zīmes pārstāvēm ir grūtības izrādīt savas jūtas un, kad ir saprasts, ka kaut kas attiecībās neapmierina vai būtu kas labojams, izrādās jau par vēlu.

Vērsis

Šī zodiaka pārstāves tic patiesai mīlestībai. Ja izdarīts sānsolis, viņas no partnera to neslēpj un attiecības pārtrauc. Vērsis nevar atrasties cilvēku tuvumā, kas nesniedz mīlestību, tāpēc meklē tieši to, ko vēlas. Tajā pašā laikā nodevība viņās izraisa dziļu vainas sajūtu - viņas nevēlas nedz krāpt, nedz būt piekrāptas.

Arī meklējumi pēc ērtībām var būt iemesls nodevībai. Viņām patīk miers, ērtības, skaistas un dārgas lietas, kā arī pieklājīgi un labi audzināti cilvēki. Dzīve ar skandālistiem, greizsirdīgiem cilvēkiem un sliņķiem, kas ir vienaldzīgi pret situāciju mājā, nav domāta šīs zīmes pārstāvēm.

Zivis

Romantiskās Zivis bieži meklē vēl neatklātas kaislības. Viņas dzīvo savā sapņu pasaulē un reizēm zaudē saikni ar realitāti, idealizējot potenciālo partneri. Pēc tam, kad viņas ir nokrāpušas savu partneri, var par to neatklāt un turpināt būt esošajās attiecībās, uzmanīgi slēpjot nodevības faktu. Ja tomēr noslēpums nāk gaismā, bet partneris attiecības nolemj nepārtraukt, šīs Zivju pārstāves ir vienas no vislaimīgākajām sievietēm.

Zivīm ir vajadzīga persona, kas izprot viņu smalko garīgo pasauli un neļauj pārāk pazaudēt realitāti.

Uz augšu