"Tā meitene vienīgā bijusi skaidrā." Liepājnieki atklāj jaunas detaļas par traģisko autoavāriju, kas atņēma nepilngadīgas jaunietes dzīvību

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Sestdien, 30. maijā kāds piedzēries "BMW" šoferis bez tiesībām izraisīja smagu ceļu satiksmes negadījumu, kā rezultātā dzīvību zaudēja nepilngadīga jauniete. Jaunas detaļas par notikušo atklāj TV3 raidījums "Degpunktā".

Sestdien vēlā pēcpusdienā Laboratorijas ielas posms kļuva liktenīgs kādai četru cilvēku kompānijai. 31 gadus vecs vīrietis, lielā ātrumā traucoties ar savu "BMW", vienā no līkumiem nesavaldīja auto, ielidoja grāvī un ietriecās kokā.

Par negadījumu Karostā dzīvojošie uzzināja pēc desmit minūtēm, kad tālumā sadzirdēja sirēnu skaņas. Cilvēki devās tuvāk negadījuma vietai un redzēja, ka pie samīcītās automašīnas darbojās glābēji, tikmēr mediķi sniedza palīdzību smagāk ievainotajiem.

Vadītājs un divas nepilngadīgas meitenes, kuras brauciena laikā sēdēja automašīnas aizmugurē, guva smagas traumas un nonāca slimnīcā. Piecpadsmit gadus vecajai šofera blakussēdētājai ārsti nevarēja palīdziet un viņa gāja bojā.

"Cilvēki esot bijuši alkohola reibumā, tā meitene vienīgā bijusi skaidrā. Viņa sēdēja priekšā, blakus šoferim. Šoferis un pārējie, kas sēdēja aizmugurē, ir dzīvi, bet ar smagām traumām," pastāstīja vietējā iedzīvotāja.

Uz vietas "BMW" šoferim veikta alkohola pārbaude. Noskaidrojās, ka šoferis ir divarpus promiļu reibumā. 

Vietējie atklāj, ka šī nav pirmā reize, kad automašīnas vadītāju piemeklē traģisks notikums - viņš 2017. gadā zaudējis dēlu. Puisēnu, kurš bija pazudis mežā.

"Viņš ir pelnījis nāves sodu. Tas viņam būtu piemērotākais sods. Viņš, teiksim tā, zaudēja savu bērnu. Nepieskatot. Tagad apglabā jaunu, skaistu meiteni. Viņi atpūtās vienā kompānijā. Kopā iedzēra. Noticis ir tas, kas ir noticis. Manuprāt, gribi pajokot – sēdies pie stūres viens pats un brauc kur vēlies. Kādēļ tu velc kapā citus cilvēkus," sacīja iedzīvotāji.

Pret šoferi policijā ir uzsāktas krimināllietas, pēc diviem krimināllikuma pantiem, proti, par transportlīdzekļa vadīšanu bez tiesībām alkohola reibumā un par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu apreibinošu vielu iespaidā, kā rezultātā cietušajiem nodarīti smagi miesas bojājumi vai izraisīta cilvēka nāve.

Video: "Degpunktā" sižets

Uz augšu