Linda Mūrniece dalās pārdomās par izteikto vārdu nozīmi otrajai pusītei

Jau ziņots, ka viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja un bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece ļauj noprast, ka ir atradusi jaunu sirdsāķīti. Lai gan oficiāla apstiprinājuma abu attiecībām nav, nu viņa dalījusies pārdomās par vārdu nozīmi, kas tiek izteikta mīļotajam cilvēkam.

"Vārdiem ir nozīme tikai tik, cik otrs tajos vēlas sadzirdēt.

“Muļķis” . Jo muļķis klasiskajā tā vārda izpratnē. “Mans muļķis” - ja otrs pārpratis tevi un mocījies pārdomās par to, ko īsti pateici. Ar mīļo intonāciju tas atrisinās... Jo “mans taču”.

“Kaitina”. Jo kaitina. Vai kaitina, ka ilgi nebrauc un tas ir laiks, kas kaitina, jo ir starp mums un tas ir citādi. Kaitina jokojot, jo zina, ka “nokaitināsies” un sāksi beidzot smieties.

“Varbūt”... Tas gan ir tik... mānīgs vārds. Ja gribi dzirdēt “jā”, bet otrs saka “varbūt” ar to domādams “nē”...

“Zinu”. Ar šo var manipulēt. Izlikties, ka zinu, lai gan patiesībā neko nezinu.

Vienīgi “mīlu” ir “mīlu”. Pat ja tikai tai vienā mirklī, kad šo pasaki un pēc tam viss ir citādi... tai mirklī tā ir patiesība.

Un “paldies” vienmēr ir “paldies”. To nevar pateikt nevietā. Pat - ja sarkastiski, tomēr tas ir “paldies” tieši par to mirkli, lai kāds tas nebūtu.

“Samīļo” nevar pārprast un “apskauj” nevar pārprast. Ja esi to pateicis, tev to vajag.

PS. Kaitina, ka ilgi nebrauc. Gribu, lai apskauj un muļķis mans tu esi, ja nezini, kā ir. Varbūt sen bija laiks būt mājās un teikt, ka mīli. Paldies, ka esi!

Kaut kā tā mans teikums no vārdiem," rakstīja Mūrniece. 

Atgādinām, ka pēc internetā atrodamās informācijas noprotams, ka Mūrnieces iespējamais izredzētais Artūrs Gailītis ir dažādu pasākumu organizēšanas uzņēmuma īpašnieks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Linda (@linda_murniece) on

Redaktors iesaka