Vaildera un Fjūrija trešais duelis varētu notikt novembrī vai decembrī

Taisons Fjūrijs un Deontejs Vailders

FOTO: AP/LETA

Līdz šī gada beigām Ķīnas teritorijā Makau, visticamāk, notiks jau trešā boksa smagsvaru Taisona Fjūrija un Deonteja Vaildera cīņa, pirmdien paziņoja Fjūrija promouters.

Februārī Fjūrijs Lasvegasā septītajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarēja Vailderu, savā rīcībā iegūstot prestižo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu.

Fjūrija promouters Bobs Erams sarunā ar aģentūru "The Associated Press" atklāja, ka viņa pārstāvētais sportists "ir parādā" vēl vienu dueli.

Promouters atklāja, ka tikai pēc šīs cīņas Fjūrijs apsvērs ideju par dueli ar Lielbritānijas smagsvaru Entoniju Džošua, kura rīcībā šobrīd ir Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostas. Šis duelis varētu notikt nākamā gada pirmajā pusē.

"Ceram, ka cīņu starp Fjūriju un Vailderu izdosies noorganizēt novembrī vai decembrī," teica Erams. "Tā var notikt ASV pie tukšām tribīnēm vai tikpat labi Makau, kur cīņu ļauts apmeklēt skatītājiem. Mēs izskatām visas iespējas."

Nekur neizpalikšot cīņa arī pret Džošua, kuram no sākuma jāpārvar Kubrata Puļeva šķērslis. Šis bokseris ieguvis tiesības piedalīties IBF titulcīņā.

"Nākamgad notiks liela cīņa starp Džošua un Fjūriju. Tā esam nolēmuši. Piekrītu apkārtējiem, ka šis duelis būs masīvs, neatkarīgi no tā, vai cīņa notiks ASV vai Lielbritānijā," piebilda Erams.

Pagājušajā mēnesī sociālajos tīklos pavīdēja video no leģendārā Maika Taisona treniņa. Video rullītis noslēdzās ar tekstu "esmu atpakaļ". Fjūrijs pauda vēlmi tikties ar boksa leģendu, bet Erams norādīja, ka šāds scenārijs ir teju vai neiespējams.

Erams pirms pandēmijas sākuma savu pēdējo cīņu noorganizēja ar Fjūrija un Vaildera līdzdalību. Cīņa notika slavenajā "MGM Grand Hotel" ringā, kurā otrdien plānoti boksa mači. Tos tiešraidē translēs arī televīzijā.

Plānots, ka ringā būs vērojamas sešas cīņas, savukārt tiesneši atradīsies divu metru distancē ārpus ringa. Tāpat attālināti būs jāstrādā vakara vadītājam.

Bokseri, kuri piedalīsies cīņā, koronavīrusa testus veica jau pēc ierašanās Lasvegasā, bet pirmdien pēc svēršanās plānotas atkārtotas pārbaudes.

Sportisti viesnīcā atradīsies pilnībā rezervētā stāvā, kur atsevišķās istabā arī būs iespēja aizvadīt treniņus. Uz dueli sportistu nogādās speciāli tam paredzēts transports.

Amerikānis Vailders ar britu Fjūriju spēkojās arī 2018.gada decembrī, cīņai noslēdzoties neizšķirti.

Redaktors iesaka