Pk, 12.08.2022.

Vietējie ziņo par kādā Rīgas mājas pagalmā guļošu vīrieti, ko vērojis sešus gadus vecs bērns

Apollo.lv
Vietējie ziņo par kādā Rīgas mājas pagalmā guļošu vīrieti, ko vērojis sešus gadus vecs bērns
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 18
Daudzstāvu ēkas Pļavniekos.
Daudzstāvu ēkas Pļavniekos. Foto: Zane Bitere/LETA

Viena no Maskavas forštates ielās patrulējošajām policijas ekipāžām saņēma izsaukumu – kāds vietējais iedzīvotājs savas mājas pagalmā bija sastapies ar nepatīkamu skatu un izteica aizdomas, ka šajā situācijā bez policijas neiztikt, vēsta raidījums "Degpunktā".

Trīs minūtes ilgs, sirēnu skaņu pavadīts, brauciens, un policisti jau devušies pretim izsaucējam – kādam jaunam vīrietim, kurš centies nomierināt meitenīti. Turpat netālu zāle līdzās bezpajumtnieku pamestam matracim gulējis arī iepriekš izsaukumā pieminētais vīrietis.

Drīz vien policistiem palīgā ieradušies arī mediķi, un vīri nodevuši gulošo drošās rokās. Policisti pēcāk devušies rūpīgāk iztaujāt meitenīti. Policisti noskaidroja, ka vīrietis esot meitenītes mātes dzīvesbiedrs.

Dažas minūtes vēlāk iepriekš nepamodināmais vīrs atguvies un vēl brīdi vēlāk jau stāvējis uz savām kājām. Policisti pārbaudījuši viņa personas datus un atklājies, ka viņam atpūta Maskavas forštatē nu paliks kā skaistas atmiņas par dzīvi brīvībā, jo vīrietis atradies Valsts policijas meklēšanā un viņam jau bija piemērots apcietinājums.

Vīrietis aizturēts un nonācis kolēģu rokās, savukārt policisti noskaidrojuši bērna dzīvesvietu.

Nogādājot meitenīti mājās, sastaptā bērna māte bijusi adekvāta, un nekas neliecināja, ka viņa būtu kādu apreibinošo vielu stāvoklī. Policisti apsekoja dzīvesvietu un konstatēja, ka sadzīves apstākļi ir labi. Meitenītes māte policistiem atklājusi, ka ar vīrieti dzīvo īso brīdi un uzticējusi pieskatīt bērnu, kamēr vīrietis esot bijis skaidrā.

Protams, šāds notikums būs par pamatu tam, lai vismaz kādu laiku ģimene nonāktu zem sociālo dienestu lupas, kas izvērtēs gan to, kādas sekas būs šim incidentam, gan to, vai notikušais ir vien "neveiksmīgs pārpratums", vai tomēr ģimenei tomēr nepieciešama palīdzība.

Video: "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu