Sv, 10.12.2023.

Fredis Līgo vakarā TV un radio klausītājiem rīkos humoršovu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

Saulgriežu laikā notiek neiedomājami brīnumi - par tādu šogad parūpējies populārais mūziķis un asprātīgais jokdaris Andris Freidenfelds, ar jau leģendāro Vislatvijas gadskārtu dauzīšanās un svinēšanas festivālu “Saulgriežņu Ņuga” priecējot ne tikai Radio SWH klausītājus, bet pirmo reizi ņugošanās vēsturē – arī kanāla 360TV skatītājus.

Tradicionālais Līgo humoršovs “Salgriežņu Ņuga 2020” sāksies 23. jūnijā no plkst. 21:00, kad gan radio, gan TV pieskandinās draiska ballīte latviešu labākajās tradīcijās, piešķirot svētkiem pavisam neaizmirstamu smieklu devu.

Būs gan trāpīgi Andra Freidenfelda, Normunda Jakušonoka un Juta Jazz joki, skanīgākie latviešu hiti domubiedru grupas “Los Taburetos” izpildījumā, piparoti tosti un palaidnīgas rīmes, bez kurām Līgo lustes nav iedomājamas.

Turklāt “galdā tiks celti” arī īpašā svētku marinādē noturētie viesi – grupa “Dziļi Violets” ar šovmeni Nauri Brikmani priekšgalā. Līgo vakarā tiekamies gada skanīgākajā rituālā “Saulgriežņu Ņuga 2020” kanālā 360TV un Radio SWH, kad vecie labie hiti skanēs kā jauni, bet jaunie gabali pārsteigs, smīdinās un noraus cepures un jumtu.

Bet uzreiz pēc “ņugošanās”– plkst. 23:35 Līgo ballīte turpināsies pašmāju karantīnas diskotēkas pioniera – dīdžeja Kārļa Ķilkuta “Twitch” kontā un Radio SWH viļņos, kur būs iespēja ne tikai dejot līdzi zināmākajām pašmāju dziesmām, bet arī nodot sveicienus savējiem.

"Saulgriežņu Ņuga" ir labi izkopta tradīcija un humora pilns rituāls, kas dod svētību, enerģiju un spēku līdz nākamajai Ņugai. Vislatvijas gadskārtas dauzīšanās pirmsākumi meklējami šī gadsimta sākumā Radio SWH improvizētās aplīgošanas akcijās ar “BB Brokastīm” un grupu ”2 Old Babies.” Bet nu jau gandrīz 10 gadus līgošanās jeb "Ņuga" notiek ar grupu “Los Taburetos”, kad skan populāru dziesmu parodijas, kā arī skanīgas oriģināldziesmas. Programmas grožus rausta pats Andris Freidenfelds, bet lustes papildina Normunda Jakušonoka un Jutas Jazz joki un palaidnīgi pikantie pantiņi. Ik reizi svinību viesus pārsteidz arī viesmākslinieki, kas “Ņugai” piešķiļ unikālu jaudu.

Šogad “Saulgriežņu Ņuga 2020”, ar īpašajiem visiem – Nauri Brikmani un grupu “Dziļi Violets” pirmo reizi skanēs ne tikai Radio SWH viļņos, bet asprātīgais šovs būs skatāms arī kanālā 360TV. Par šī gada Ņugu un tajā paredzēto Andris Freidenfelds izsakās lakoniski: “Izmantojot video un jaunas auditorijas piesaistīšanas iespējas, “Los Taburetos” piedāvās aizvadītos 10 gados iekrāto labāko dziesmu kompilāciju plus dažas agrāk nedzirdētas muļķības.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu