S 5.12.2020.

WTA sezona atsāksies augusta sākumā Palermo

FOTO: AFP/SCANPIX

Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) sezona atsāksies 3.augustā Palermo, bet Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) turnīri kalendārā atgriezīsies 14.augustā Vašingtonā.

Tāpat trešdien tika paziņots, ka Francijas atklātais čempionāts šogad sāksies 27.septembrī.

Šobrīd WTA sezonas turpmākajā kalendārā ir 20 turnīri. Pēc sacensībām Palermo plānots WTA turnīrs Ņujorkā, kur vēlāk 31.augustā sāksies ASV atklātais čempionāts.

Turpinājumā WTA tūrē būs sacensības Eiropā uz vairākiem māla kortiem, ieskaitot Madrides turnīru un Francijas atklāto čempionātu. Pēc tam notiks turnīri Eiropā un Āzijā, bet sezonas fināls iecerēts no 9. līdz 15.novembrim Ķīnas pilsētā Šeņdžeņā.

Koronavīrusa pandēmijas dēļ tika atcelti vairāki turnīri, tajā skaitā jūlijā Jūrmalā plānotās WTA "International" sacensības.

Savukārt vīriešiem sezona atsāksies 14.augustā Vašingtonā, bet turpinājumā kungi pievienosies dāmām, arī aizvadot divus turnīrus Ņujorkā, vienu no tiem - "US Open". Pēc tam ATP tenisisti dosies uz Eiropu, bet pēc "French Open" varētu būt arī kāds turnīrs Āzijā.

Sezonas noslēguma turnīrs paredzēts Londonā, bet tā norises laiks kļūs zināms pēc aptuveni viena mēneša.

Sagaidāms, ka arī Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) savu sezonu atsāks augustā.

Koronavīrusa izplatības dēļ aprīļa sākumā tika atcelts šī gada tenisa sezonas "Grand Slam" trešais turnīrs - Vimbldonas čempionāts.

Profesionālajā tenisā turnīri nav notikuši kopš marta pirmās nedēļas.

Redaktors iesaka