Latvijā dzīvojusi repere izdod dziesmu kopā ar Īlona Maska mīļoto

Ashnikko izdod jaunu singlu kopā ar "Grimes"

FOTO: kadrs no video

Savulaik Latvijā kādu laiku dzīvojusī repere Ashnikko, īstajā vārdā Eštone Keisija (Ashton Casey), laidusi klajā jaunu singlu kopā ar Monreālas hipsterdīvu Klēru Bušē (Claire Boucher) jeb "Grimes".

Iespējams, ka iedvesmu savai spožajai darbībai muzikālajā frontē, kā arī neticami jaudīgos panākumus virtuālajā pasaulē Ashnikko ieguvusi tieši Latvijā, jo kādu posmu savas tīņa dzīves jaunā izpildītāja dzīvojusi tieši Rīgā. Jau tad viņa rakstīja savu mūziku, sadarbojās ar vietējiem mūziķiem – ansi, Niklāvu, Orioli un citiem, kā arī varējām redzēt viņu sniedzot enerģiskus priekšnesumus.

Tagad viņai ir līgums ar vienu no pasaules lielākajām ierakstu kompānijām – Warner Music, viņas videoklipiem ir vairāki desmiti miljonu skatījumu un sociālajās vietnēs, kopā ņemot, sekotāju skaits tuvojas diviem miljoniem.

Ashnikko publicējusi animētu video spēļu stilistikā savai jaunākajai dziesmai "Cry". Kā allaž tiešā Ashnikko jaunajā dziesmā dzied par šķiršanos un draudzenes nodevību. 

Ashnikko

FOTO: publicitātes

"100 miljonus gadus esmu gribējusi strādāt kopā ar Grimes un tagad tas notiek. Sapnis ir piepildījies. Viņa iedziedāja ar mani kopā dziesmu, kura ir par manu bijušo labāko draudzeni, kura pārgulēja ar manu puisi. Izcili, vai ne?" tā Ashnikko.

Izdevums The Guardian ierindoja Ashnikko jauno izpildītāju sarakstam, kuriem vērts sekot 2020. gadā un pirms pasauli skāra korona vīrusa epidēmija, izcili izskatījās arīdzan plānoto priekšnesumu grafiks – dalība Danny Brown Amerikas koncerttūrē, tāpat arī kopā ar  Doja Cat un pašas Ashnikko trīs izpārdoti Londonas šovi, tomēr tagad, tas viss ir jāatceļ. Tas nemaina straujo Ashnikko popularitātes augumu TikTok vietnē, kurā viņai atbalstu un savas simpātijas izrāda virkne popularitāti iemantojušie mūziķi: Oli Sykes viņu nosaucis par “fantastiskāko dzīvo būtni”. Ashnikko tikko ieguva savu pirmo Zelta statusu ASV par dziesmu, kas sarakstīta kopā ar Doja Cat – Boss Bitch.

Uz augšu