O 20.10.2020.

Ar Covid-19 inficējušies divi Kuruca komandas biedri

Deandre Džordans

FOTO: AFP / Scanpix

Ar Covid-19 inficējušies divi latviešu basketbola Rodiona Kuruca komandas biedri no Bruklinas "Nets" vienības, Spensers Dinvidijs un Deandrē Džordans, ziņo ESPN.

Džordans jau paziņojis, ka nespēlēs sezonas noslēguma turnīrā Orlando, tāpat pastāv diezgan liela iespēja, ka uz turieni nedosies arī Dinvidijs.

"Vakar uzzināju un šodien vēlreiz guvu apstiprinājumu tam, ka pēc atgriešanās treniņos esmu Covid-19 pozitīvs. Šī iemesla dēļ manis nebūs sezonas noslēguma turnīrā Orlando," tviterī raksta Džordans.

Jau tagad zināms, ka bez Džordana turnīrā Orlando nespēlēs arī Kevins Durants, Kairijs Ērvings, Vilsons Čendlers un Niks Klekstons.

Dinvidijam šosezon caurmērā vienā mačā ir 20,6 punkti, 6,8 rezultatīvas piespēles un 3,5 atlēkušās bumbas, kamēr Džordans šajā sezonā vidēji spēlē guvis 8,3 punktus, izcīnījis 10,0 atlēkušās bumbas un veicis 1,9 rezultatīvas piespēles.

"Nets" komandai mājvietā Bruklinā treniņu nav bijis vairākas dienas. Oficiāli treniņi tiks aizvadīti vien Orlando, kur komandas ieradīsies jūlija vidū.

Līdz trešdienai komandām NBA jāiesniedz saraksts ar tiem spēlētājiem, kuri varētu parādīties vienību sastāvos. Čendleru "Nets" komandā aizvietos Džastins Andersons, tāpat tiek meklēts spēlētājs Džordana vietā.

"Nets" šobrīd ieņem septīto vietu Austrumu konferencē un atrodas nestabilā "play-off" pozīcijā.

NBA sezona atsāksies 31.jūlijā ar 22 komandu līdzdalību, tām tiekoties "Disney's ESPN Wide World of Sports Complex" telpās Orlando.