"Nekādu seku nav." Pusotru gadu vecās meitas izvarošanā attaisnoto vīrieti aizstāv arī viņa sieva

Rotaļlieta.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

27 gadu veco Krievijas iedzīvotāju, kurš attaisnots apsūdzībās par savas pusotru gadu vecās meitas izvarošanu, aizstāv arī viņa sieva - meitenītes māte, vēsta aģentūra "Ria Novosti".

Tatarstānas Augstākā tiesa piektdien, 3. jūlijā, atcēlusi Sergejam Kukuškinam piespriesto notiesājošo spriedumu.

Kā vēsta "Ria Novosti", vīrietis tiks tiesāts atkārtoti.

"Es ne no kā tāda pat nebaidos. Es sevi pazīstu, un visi mani pazīst," aģentūrai sacīja vīrietis. "Tādēļ mani tas nebiedē."

Kukuškinu aizstāv arī viņa sieva Anna, kura sacīja, ka "nekā tāda tur nebija un nav".

"Nekādu seku nav. Ja kādam kaut ko vajag, lūdzu, varu uzrakstīt iesniegumu, varu aiziet rīt pie ginekologa," viņa sacīja "Ria Novosti".

Par ko apsūdzēts Kukuškins

2019. gada 27. oktobrī vīrietis savās mājās palika viens pats un pieskatīja trīs bērnus, jaunākā meita bija tikai pusotru gadu veca. Viņš un sieva, runājot pa telefonu, sastrīdējušies, taču drīz pēc tam abi izlīguši.

Pec plkst. 22 vakarā viņš piezvanīja Annai un pateica, ka jaunākajai meitai sākusies spēcīga asiņošana.

Vīrietis uzreiz pa telefonu sacīja, ka, slaukot meitu ar salvetēm pēc autiņu nomaiņas, nejauši viņu traumējis saskrāpējot, stāstīja sieviete.

"Es pat nepamanīju, kā tas notika. Viņa sāka asiņot," Kukuškins sacīja "Ria Novosti".

Vīrietis līdz pēdējam brīdim nav vēlējies izsaukt ātro palīdzību. Pēc mātes uzstājības meita tika nogādāta slimnīcā, kur mediķiem radās aizdomas par seksuālu vardarbību.

Meitenītei bija traumēti ārējie dzimumorgāni, taču himēns nebija pārplēsts. Mediķi par notikušo vērsās policijā.

Kad policists Annai devis mājienu, ka Sergejs varētu būt pedofils, viņa atbildējusi, ka "neticēs tam, līdz to nepierādīsiet".

Pret vīrieti tika uzsākts kriminālprocess par seksuāla rakstura darbībām pret personu, kas nav sasniegusi 14 gadu vecumu. Viņam draudēja no 12 līdz 20 gadiem ilgs cietumsods.

Vīrietim tika piespriests drošības līdzeklis - mājas arests un aizliegums tikties ar ģimeni, kuru viņš vairākkārt pārkāpa.

Nopratināšanas laikā vīrietis noliedza savu vainu un skaidroja, ka netīšam traumējis meitu, kamēr mainījis viņai autiņus. Tiesa, vēlāk viņš atzinies, ka pēc strīda ar sievu, dusmas izgāzis uz jaunāko meitu, jo "vienkārši sadusmojies".

Anna noliedz, ka vīrietis būtu šādu frāzi sacījis.

Tiesa lēma, ka vīrietis nav vēlējies veikt seksuāla rakstura darbības un tika attaisnots.

Buguļamas tiesas prokurors Nikolajs Vdovins nolēma spriedumu pārsūdzēt, norādot, ka tādas traumas, kādas norādītas medicīniskajā ekspertīzē, neesot iespējams nodarīt, mainot autiņus.

Vietējie iedzīvotāji pauduši lielu sašutumu par tiesas lēmumu.

Tagad lietu izskatīs cits tiesnesis.

"Es domāju, ka viss nokārtosies, ka viss būs kārtībā," sacīja Sergejs.