Slavenais amerikāņu reperis Kanje Vests paziņojis, ka apsver iespēju kandidēt uz ASV prezidenta amatu

Kanje Vests un Donalds Tramps

FOTO: TIMOTHY A. CLARY/AFP/ Scanpix

Amerikāņu reperis un miljardieris Kanje Vests sestdien "Twitter" paziņojis par nodomu kandidāt uz ASV prezidenta amatu šogad gaidāmajās vēlēšanās.

"Mums tagad jāīsteno Amerikas solījums, uzticoties Dievam, apvienojot mūsu redzējumu un ceļot nākotni. Es kandidēšu uz Savienoto Valstu prezidenta amatu," "Twitter" ASV Neatkarības dienā paziņoja Vests.

ASV prezidenta vēlēšanas plānotas 3.novembrī.

Vests, kurš atklāti atbalstījis ASV prezidentu Donaldu Trampu un tikās ar viņu Baltā nama Ovālajā kabinetā, 2018.gadā paziņoja, ka distancēsies no politikas.

Pēc vizītes Baltajā namā Vests pavēstīja, ka apjautis, ka ticis izmantots, lai izplatītu vēstījumus, kam pats netic, un piebilda, ka distancēsies no politikas un pilnībā koncentrēsies uz radošo darbību.

Vests jau iepriekš vairākkārt ir paudis nodomu kandidēt uz prezidenta amatu.

Pirmo reizi viņš ar šādu paziņojumu nāca klajā 2015.gadā "MTV Video Music Awards" balvu pasniegšanas ceremonijā. Toreiz viņš sacīja, ka plāno kandidēt uz prezidenta amatu 2020.gadā.

Vēlāk Vests norādīja, ka ir nopietni nodomājis kandidēt uz prezidenta amatu, bet nedarīs to ātrāk par 2024.gadu.

43 gadus vecais reperis ir pazīstams ar skaļiem paziņojumiem, un pagaidām nav skaidrs, vai viņš tiešām šogad kandidēs uz prezidenta amatu.

Uz augšu