T 21.10.2020.

Poležaikins no "Tētuka meitiņām" ārstējas intensīvajā terapijā

Aktieris Mihails Kazakovs pārsteidza fanus, ievietojot sociālajos tīklos fotoattēlu no slimnīcas. Aktieris atzina, ka atrodas intensīvajā aprūpē. Populārā seriāla "Tētuka meitiņas" zvaigznei ir nopietnas problēmas ar kājām, ziņo tabloīds "StarHit".

32 gadus vecais Mihails Kazakovs ievietoja attēlus, kuros redzamas aktiera kājas. Seriāla "Tētuka meitiņas" zvaigzne neatklāja detaļas par notikušo.

Kas notika ar aktieri, joprojām nav zināms - viņš solīja mazliet vēlāk visu izstāstīt. "Laipni lūgti manā pasaulē," mākslinieks rakstīja pie fotogrāfijas.

Starp citu, Kazakovs nav aktīvs sociālo tīklu lietotājs. Mākslinieks reti dalās ar fotogrāfijām un gandrīz neko neatklāj par sevi.

Atgādinām, ka Mihails Kazakovs ieguva plašu slavu, spēlējot Iļju Poležaikinu jau iepriekš minētajā seriālā.

Seriāla uzņemšanas laikā aktiera svars bijis vairāk nekā 100 kilogrami. Tagad viņu atpazīt ir grūti - mākslinieks ir kļuvis atlētisks un slaids.

"Staigāju daudz ar kājām. Ejot nekas cits nav vajadzīgs. Pēdējo deviņu mēnešu laikā esmu nogājis piecus tūkstošus kilometru. Tas ir gandrīz 22 kilometri dienā," viņš atklāja savu pārvērtību noslēpumu.