Līdz darbinieku testēšanas rezultātu saņemšanai būs slēgts viens no Covid-19 saslimušo apmeklētajiem restorāniem

Covid-19 analīžu veikšana.

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Restorāns "Aqua Luna", kuru apmeklēja ar koronavīrusu Covid-19 saslimušie, līdz darbinieku testēšanas rezultātu saņemšanai būs slēgts, pavēstīja restorāna pārstāvji.

Restorāna pārstāvji norādīja - kolīdz restorāns "Aqua Luna" otrdien, 7.jūlijā, saņēma informāciju no Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), tika informēti visi darbinieki, lūdzot viņus pievērst pastiprinātu uzmanību veselībai, taču līdz šim nevienam no darbiniekiem saslimšanas simptomi nav novēroti.

"Lai novērstu jebkādas bažas, jau šodien ir paredzēta restorāna darbinieku testēšana uz Covid-19," informēja restorāna pārstāvji, piebilstot, ka līdz testēšanas rezultātu saņemšanai restorāns būs slēgts.

Tāpat restorāna pārstāvji minēja, ka restorāns tiek regulāri pilnībā dezinficēts un iepriekšējā naktī tajā veikta papildu dezinfekcija. Dezinfekciju veica uzkopšanas uzņēmums "BCS".

""Aqua Luna seko līdzi visiem Veselības ministrijas un SPKC ieteikumiem, kā arī veic visus nepieciešamos epidemioloģiskos pasākumus, rūpējoties gan par klientu, gan darbinieku veselību un drošību. Tostarp "Aqua Luna" aktīvi sadarbojas ar SPKC un informē par veiktajiem pasākumiem," pauda restorāna pārstāvji.

Jau ziņots, ka personām, kuras 27. jūnija vakarā apmeklēja restorānu "Aqua Luna" vai 28. jūnija vakarā bija restorānā "Riviera" Rīgā, tuvākās divas nedēļas ir rūpīgi jāseko līdzi veselības stāvoklim un Covid-19 raksturīgo simptomu parādīšanās gadījumā jāsazinās ar ārstu vai jāzvana uz vienoto tālruni Covid-19 testa pieteikšanai.

Minētā prasība saistāma ar Covid-19 uzliesmojumu, kura dēļ vairākiem cilvēkiem ir konstatēta saslimšana ar vīrusu.

"Aqua Luna" reģistrēta 2013. gadā, un tās pamatkapitāls ir 3000 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas īpašnieki ir Andris Riekstiņš (44%), Artjoms Jerņevs (22%), Aleksandra Slobine (17%) un Jeļena Kašina (17%).

Uz augšu