Sv 28.02.2021.

Daieram par konfliktu ar līdzjutēju piespriesta diskvalifikācija un jāmaksā soda nauda

FOTO: Reuters/ScanPix

Anglijas premjerlīgas komandas Totenhemas "Hotspur" aizsargs Eriks Daiers par konfliktu ar līdzjutēju saņēmis četru spēļu diskvalifikāciju, lēmusi Anglijas Futbola asociācija (FA).

4.martā pēc FA Kausa spēles, kurā "Hotspur" savā laukumā zaudēja Noridžas "City", Daiers devās tribīnēs iesaistīties konfliktā, kas sākās ar to, ka viņa brālis Patriks saķērās ar vienu no līdzjutējiem, kurš futbolistam veltīja rupjus vārdus un žestus.

Daiers konfrontācijas laikā grūstījās un apmainījās nelaipnībām, taču konflikts nepārauga kautiņā.

Sniedzot liecību FA, Daiers atzina, ka iesaistīšanās konfliktā nebija pareiza un noliedza, ka būtu izteicis draudus. Savukārt neatkarīgā komisija atzina, ka futbolista rīcība tomēr bijusi draudoša.

Daiers par pārkāpumu saņēmis četru spēļu diskvalifikāciju un 40 000 sterliņu mārciņu naudas sodu. Līdz ar to, 26 gadus vecais futbolists, kurš no zvana līdz zvanam spēlējis pēdējos sešos premjerlīgas mačos, laukumā varēs atgriezties sezonas pēdējā duelī mēneša beigās.

Daiers šosezon piedalījies 17 premjerlīgas spēlēs.

"Hotspur" galvenais treneris Žuzē Mourinju cerēja, ka Daiers netiks diskvalificēts, jo Londonas "Arsenal" pussargs Mateo Genduzi par Braitonas un Havas "Albion" uzbrucēja Nīla Mopē sagrābšanu aiz kakla nesaņēma sodu.

Totenhemas komanda turnīra tabulā ieņem astoto vietu un tai priekšā smaga cīņa par Eirokausiem.

Redaktors iesaka