Svētdienas horoskops: 12. jūlijs

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Horoskops svētdienai, 12. jūlijam.

AUNS Fiksās idejas, rīcība mirkļa impulsu brīdī var novest pie neadekvātiem tēriņiem, tāpēc jau laikus noliec maku tālākā stūrī un velti laiku praktiskām lietām. Atvasīšu sabiedrība jūtami uzlabos tavu omu.

VĒRSIS No vienas puses, vēlēsies dienu pavadīt aktīvā garā, no otras - slinkums darīs savu un skubinās ciešāk sadraudzēties ar dīvānu un TV pulti. Iespējams, otrā pusīte teiks galavārdu, ko šodien iesāksi.

DVĪŅI Iespējams, nolemsi doties nelielā izbraucienā, lai izvēdinātu galvu no ikdienišķā, darba problēmām. Vides maiņa šobrīd patiesi var palīdzēt veiksmīgi atslēgties un uzkrāt jaunus spēkus nākamai nedēļai.

VĒZIS Ja vien spēsi atvērties un paust savas patiesās domas, emocijas, tev pastāv lieliskas iespējas iegūt jaunus domubiedrus. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem derētu pārvarēt kūtrumu un izmēģināt laimi!

LAUVA Jutīsies laimīgs, ja varēsi atļauties vienkārši paslinkot, palasīt interesējošu literatūru, noskatīties pāris mīļākā seriāla epizodes un pavadīt laiku kopā ar laulāto. Vakarā iespējami negaidīti viesi.

JAUNAVA Ja tevi neapmierinās mājas sienās notiekošais, būsi apņēmības pilns kardināli rīkoties, lai uzlabotu situāciju. Taču izskatās, ka šobrīd tava rīcība būs nedaudz nepārdomāta, pārsteidzīga.

SVARI Tu atpūtīsies no visas sirds. Kāroto iegribu apmierināšanai iztērēsi ne mazums naudas, taču izdarīto nenožēlosi! Saskarsmē ar pretējo dzimumu būsi ļoti koķetīgs. Pielūko, lai otrā pusīte nepārot to!

SKORPIONS Mēness Aunā var izraisīt tevī jaunu ideju pieplūdumu. Sevišķi spilgti to izjutīs biznesa pasaules Skorpioni, kuri lielākas peļņas meklējumos, būsi gatavi uz daudz ko. Galvenais, nekrīti galējībās!

STRĒLNIEKS Būsi īsts nemiera gars, nedomājot piekritīsi paziņu aicinājumam uz ballīti vai vienkāršu pasēdēšanu draudzīgā kompānijā. Tu izcelsies ar savu neatkārtojamo humora izjūtu un personisko šarmu.

MEŽĀZIS Citkārt savaldīgais un apdomīgais Mežāzis šobrīd var kļūt diezgan kaprīzs, spītīgs un impulsīvs. Šis nav piemērotākais brīdis, lai risinātu attiecību sarežģījumus, kaldinātu nākotnes plānus.

ŪDENSVĪRS Būsi jautrs, sabiedrisks un dzīvespriecīgs. Noskaņojums gluži kā radīts, lai būtu cilvēkos, pievērstos radošām iecerēm. Šodien iegūtie kontakti var lieti noderēs nākotnes profesionālajās gaitās.

ZIVIS Ļauj nervu sistēmai nedaudz atvilkt elpu, neturi sevi nemitīgā spriedzē. Lai relaksētos, derēs gan fiziskās aktivitātes, gan ūdens procedūras. Taču nekas nepārspēs romantisku divvientulību ar otro pusīti.

Uz augšu