C 3.12.2020.

Tuvinieki komentē, kādēļ astotajā grūtniecības mēnesī pēkšņi mirusi 24 gadus vecā sociālo tīklu zvaigzne

FOTO: Instagram/ nicoletheatv

Nupat kļuva zināms, ka mūžībā devusies 24 gadus vecā sociālo mediju zvaigzne Nikola Tija kopā ar savu vēl nedzimušo mazuli. Nu sievietes ģimene atklāja Nikolas iespējamo nāves cēloni. 

Līdz šim bija zināms tikai tas, ka Nikola devās mūžībā 11. jūlijā astotajā grūtniecības mēnesī. Nu sērojošā britu zvaigznes ģimene pauda uzskatu, ka viņai bijusi smaga sirdslēkme. 

Ģimene pastāstīja, ka Nikolai pēdējās nedēļās esot bijušas grūtības elpot. 

"Nikola teica, ka viņai elpošana sagādā grūtības. Viņa savam dzīvesbiedram teica, ka mokās ar sāpēm krūtīs un mugurā," medijiem atklāja Nikolas tēvocis. "No tā, ko mēs līdz šim esam dzirdējuši, mums šķiet, ka viņai bija smaga sirdslēkme." 

Vīrietis piebilda, ka sievietes ģimene ir sagrauta pēc Nikolas pēkšņās nāves, īpaši tāpēc, ka Nikolai nav bijušas konstatētas veselības problēmas.  

"Viņa bija dejotāja, un mēs nedomājam, ka viņai ir kādas veselības problēmas. Tas ir briesmīgi," norādīja tēvocis, skaidrojot, ka šobrīd ģimene gaida mediķu atzinumu par oficiālo blogeres nāves cēloni. 

Pāris dienas pirms nāves, 1. jūlijā, Nikola dalījās ar video, kurā saviem 90 tūkstošiem sekotāju atklāja, ka 24 stundas diennaktī  "jūtas kā bez elpas" un pastāvīgi jūtas pārlieku emocionāla.

"Es aizeju no viena istabas gala uz otru un jūtos tā, it kā mirtu. Man ir tāda sajūta, ka mazulis mani ēd. Man ir laba grūtniecība, bet emociju ir vienkārši par daudz," video stāstīja blogere. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nicole Thea - QR2 (@nicoletheatv) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nicole Thea - QR2 (@nicoletheatv) on

Redaktors iesaka