"Man vienreiz pietiek!" Stendzenieks skarbi vēršas pret savu sievu

Ēriks Stendzenieks

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Pērn tapa zināms, ka pēc 23 gadu ilgas laulības šķiras reklāmists Ēriks Stendzenieks un māksliniece Gita Šmite. Nu Stendzenieks sociālajos tīklos jau izdzēstā ierakstā skarbi vērsās pret savu bijušo dzīvesbiedri. 

Stendzenieks "Facebook" bija dalījies ar fragmentu no žurnāla "Privātā Dzīve", kurā Šmite neslēpj, ka meklē jaunus veidus kā piepelnīties modes lauciņā. 

Fragments pamatīgi sadusmoja Stendzenieku, kurš dalījās ar vaļsirdīgiem un skarbiem vārdiem mākslinieces virzienā:

"Es vienmēr atbalstīšu Gitas centienus biznesā un mākslinieciskumā. Mani tikai drusku uzvelk "nabaga māksliniece tagad domā, kā savilkt kopā galus". Zini - nē.

Es joprojām maksāju par manis nopirkto Mežaparka dzīvokli, kurā man nav ļauts spert pat kāju. Rupji rēķinot – sešsimt tūkstoši. Es esmu norakstījis visu savu īpašumu Tev, Gita, un bērniem. Jā. Pat "Mooz" kapitāldaļas, kur Tu neesi ieguldījusi ne centa un katru mēnesi saņem dividendes.

13

Es esmu norakstījis Tev Kolku. Es katru mēnesi apmaksāju visus Tavus rēķinus. No elektrības Kolkā līdz internetam Mežaparkā. Es apmaksāju visas mūsu bērnu kaprīzes, es apmaksāju pilnīgi visu. Tirgo savas kleitas, bet piereģistrējies VID.

Paldies, man vienreiz pietiek.

Vai šis gadījumā neizklausās pēc Kiviča? Protams, ka izklausās. Bet nejūtos nevienam parādā.

13

Reizi 25 gados vajag. Paldies, sakrājās," rakstīja Stendzenieks.

Pie ieraksta viņš piebilda, ka viņu sieva patriekusi mežā, nelaižot nevienā no īpašumiem, tādēļ, ja "viņam būtu stobrs, viņš nošautos". 

Pēc tam gan ieraksts tika dzēsts.

Kā zināms, Stendzenieku pāris mija gredzenus 2004. gadā. Abi ir vecāki divām atvasēm - meitai Grietai un dēlam Jānim.

2018. gadā Ēriks un Gita noslēdza laulības līgumu par visas mantas šķirtību.