Video Vidzemes pusē aptur nepilngadīgu šoferi bez tiesībām, kurš "lidojis" ar 192 kilometriem stundā (2)

Apollo.lv
Foto: Valsts policija

Vidzemē apturēts nepilngadīgs autovadītājs, kurš traucies ar 192 kilometriem stundā, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Video: Vidzemē apturēts nepilngadīgs autovadītājs, kurš traucies ar 192 kilometriem stundā 

Piektdien, 10. jūlijā, ap plkst. 16.30 Satiksmes uzraudzības rotas inspektori, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, uz autoceļa Gulbene - Balvi fiksēja kādu "Mercedes Benz" markas automašīnu, kuras vadītājs bija īpaši steidzīgs.

Vaskāne norādīja, ka transportlīdzekļa vadītājs pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu par vairāk nekā 95 kilometriem stundā - vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, pārgalvīgais šoferis traucās ar 192 kilometriem stundā.

Pārbaudot automašīnas vadītāju, policija konstatēja, ka pie "Mercedes Benz" stūres sēdies 2003. gadā dzimis jaunietis, kuram nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību.

Policijā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi - gan par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību (transportlīdzekļu vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas), gan par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā, sacīja Vaskāne.

Valsts policija atgādina, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana samazina autovadītāja spēju laikus reaģēt uz apkārt notiekošo, tādējādi apdraudot gan paša, gan citu satiksmes dalībnieku drošību. 

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām