"Klausies, nevajag te neko izdomāt." Agresīvs šoferis uz Liepājas šosejas izraisa trīs auto sadursmi, bet pats aizbēg

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Steiga satiksmē reti kad atmaksājas, jo samērā īsā ceļa posmā, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu un apdzenot citus satiksmes dalībniekus, var ietaupīt vien pāris minūtes, taču līdz ar bīstamajiem manevriem pieaug arī risks, vēsta raidījums "Degpunktā".

Otrdien, kāds "BMW" šoferis uz Liepājas šosejas, apdzenot citus un būdams neuzmanīgs, pats negadījumā neiekļuva, taču ar savu braukšanu izraisīja citu trīs auto avāriju.

Bojātā evakuatora vadītājs pusdienlaikā devās pēc kāda norakstīta spēkrata, kas bija jānogādā metāllūžņos, taču līdz galamērķim vīrietis tā arī netika, jo pa ceļam iekļuva nopietnā negadījumā. Incidents notika uz Liepājas šosejas, pie pagrieziena uz apdzīvotu vietu Lapsas, Babītes novadā.

Kā stāstīja "Volkswagen" evakuatora stūrētājs, viņš mierīgi mēroja ceļu uz Saldus pusi, taču pēkšņi atpakaļskata spogulī ieraudzīja kādu "BMW" markas automašīnu, kas grasījās viņu apdzīt. Vīrietis nedaudz samazināja ātrumu un ļāva "BMW" īstenot manevru. Tas samērā ātri apdzina evakuatoru, bet priekšā strauji nobremzēja. "Volkswagen" vadītājam nekas cits neatlika, kā darīt to pašu.

"BMW" nedaudz noripoja no ceļa un apbrauca kādu "Audi", kas priekšā veica kreiso pagriezienu uz Lapsas ciematu. Evakuatora stūrētājs diemžēl tik strauji apstāties nevarēja un sadurās ar "Audi".

Avārijas dēļ evakuators ar aizmugurējo virsbūves daļu izbrauca pretējā joslā, kur neveiksmīgas sakritības dēļ tobrīd atradās šis vieglais "Kia" markas auto. Tā vadītāja, mēģinot izvairīties no sadursmes, grieza stūri pa labi un iebrauca grāvī.

Uzreiz pēc negadījuma "BMW" apvidnieka šoferis apstājās ceļmalā un piegāja pie avārijas vietas, taču, spriežot no sarunas, ko evakuatora vadītājam izdevās nofilmēt, jaunais vīrietis sevi par vainīgu incidentā neuzskatīja.

Kā stāsta "Volkswagen" vadītājs, pēc nelielas sarunas vīrieši no "BMW" iekāpuši mašīnā un aizbraukuši prom, pirms negadījuma vietā ieradušies ceļu policisti. Visus nelaimē nokļuvušos cilvēkus apskatīja mediķi.

Ārstu palīdzība bija nepieciešama jaunietim, kas atradās "Kia" spēkrata pasažiera sēdeklī. Ar krūšu kurvja traumu, apmierinošā stāvoklī un pie samaņas neatliekamā medicīniskā dienesta pārstāvji viņu hospitalizēja. Visus incidenta apstākļus piefiksēja ceļu policisti, turklāt cilvēki snieguši informāciju par jau minēto "BMW" mašīnu, nosaukuši arī spēkrata valsts reģistrācijas numuru.

Video: "Degpunktā" sižets