Rebeka Koha paziņo par pievēršanos islāmam

Latvijas svarcelšanas zvaigzne Rebeka Koha svētdien sociālajā vietnē "Instagram" paziņojusi, ka pievērsusies islāma ticībai. Viņa arī izdzēsusi visas savas bildes, kā arī aicinājusi citus cienīt viņas izvēli un turpmāk nepublicēt attēlus, kurā redzami viņas mati vai kādas ķermeņa daļas.

Koha raksta, ka viņa pieņēmusi lielu lēmumu, par kuru jūtas laimīga un pateicīga, kā arī jūtas pārliecināta, ka rīkojas pareizi. 

Viņa lūdz citus respektēt šo lēmumu un aicina paklusēt tos, kuriem par šādu izvēli nav sakāms nekas labs. 

Kā pieņemts musulmaņu tradīcijās, Koha lūdz citus nepublicēt un publiski nedalīties ar fotogrāfijām, kurās redzami meitenes mati vai ķermeņa daļas, piemēram, rokas, kakls, kājas. 

Kā ziņots, Koha šopavasar saderinājusies ar Katarā dzimušo diska metēju Moazu Mohamedu Ibrahimu. Abu attiecības sākušās aptuveni pirms astoņiem mēnešiem, kad abi iepazinās sacensību laikā. 

"Iespējams, tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena. Atradu viņu "Instagram", piesekojām viens otram un 30. decembrī sākām sarakstīties. Kopš tā brīža nepaiet ne dienas, kad mēs nebūtu sazinājušies," romantisko stāstu žurnālam "Privātā Dzīve" šā gada martā atklāja svarcēlāja.  

Jau maijā Koha paziņoja par saderināšanos. 

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!  

Uz augšu
Back