"Jauns, zaļš gurķis." Jēkaba Rēdliha sieva sākotnēji nav vēlējusies ar hokejistu satikties

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Jau šonedēļ pie “ReTV” un “STV Pirmā!” skatītājiem nonāks jaunākā sarunu šova “Ģimenes sarunājas” sērija, kurā pie Naura un Aijas Brikmaņiem viesosies populārais hokejists Jēkabs Rēdlihs un viņa sieva Ieva Zvaigzne–Rēdliha. 

Lai arī pāris ar nopietnu attiecību stāžu (abi kopā ir 14 gadus, no kuriem 10 pavadījuši laulībā), viņu starpā valda pavisam īpaša dzirkstelīte un humors, kas nepaliks apslēpts arī skatītāju acīm. Izrādās, Rēdlihi mēdz joprojām doties uz randiņiem, tā cenšoties sargāt attiecības no rutīnas un kaut uz brīdi nolikt malā ikdienas rūpes, lai baudītu viens otra klātbūtni.

Tāpat pāris neslēpj – viņu starpā valda liela atklātība. Jēkabs un Ieva viens otram spēj tieši pateikt – kas paticis vai gluži pretēji – nav paticis otra rīcība, un ir pārliecināti – prasme visu izrunāt ir viņu attiecību “veiksmes formula”. Arī šajā sarunā viņi būs ļoti atklāti un pastāstīs savu amizanto iepazīšanās stāstu. Jāatzīst, nereti, šķetinot senos notikumus, Rēdlihi piedāvās atšķirīgu skatījumu uz liktenīgajiem mirkļiem, raisot patiesu smieklu devu visai “Ģimenes sarunājas” komandai.

Tomēr viens ir skaidrs – abi iepazinušies pavisam nejauši, kad Ieva bija aizbraukusi uz Lietuvu skatīties cita puiša hokeja spēli. Mačā spēlējis arī Jēkabs un abi ar kopīgu paziņu palīdzību pēc spēles sapazīstināti. Jēkabu savaldzinājis Ievas ugunīgumus, nesamākslotība un atraisītā izturēšanās, kuru hokejists salīdzina ar “uguns bumbu”. Turpretim Ieva atklāti sacīs – pirmajā mirklī Jēkabs viņai šķitis kā “zaļš, nepieredzējis gurķis”.

Kādas attiecību nianses raidījumā vēl būs gatavi atklāt Rēdlihi? Kā mainījusies ģimenes dzīve, kad vīrs, kurš bieži pavadījis laiku ārpus Latvijas, pēkšņi katru vakaru ir mājās? Nepalaid garām izklaidējošo un iedvesmojošo sarunu šovu “Ģimenes sarunājas” otrdien, 28. jūlijā plkst. 19:10, kanālā “ReTV”, un trešdien, 29 jūlija plkst. 21:00, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu