Latvijā tapis video, kurā apvienoti astoņi dažādi deju stili

FOTO: Ekrānuzņēmums

Uzsverot Latvijas dejas daudzveidību un talantus, klajā nācis savdabīgs videoklips, kurā apvienojušies astoņu dažādu dejas žanru dejotāji. 

Videoklipā pārstāvēti tādi žanri kā klasiskā deja, laikmetīgā deja, džezs, laikmetīgais džezs, sporta dejas, latviešu skatuviskā deja, heels un hiphops.

Klips veidots sadarbībā ar "Baltic Dancers" talantu aģentūru, kuras mērķis ir virzīt Latvijas dejotājus arī ārpus valsts robežām.

"Latvijā dejotājiem izaugsmes un arī peļņas iespējas visbiežāk ir visai ierobežotas, taču talanti mums ir vērā ņemami arī uz Eiropas un pat pasaules fona,"

atzīst "Baltic Dancers izveidotājs, horeogrāfs Rolands Meržejevskis. "Mūsu mērķis ir panākt, lai šīs zvaigznes iemirdzas spožāk, lai viņus pamana."

Rolands neslēpj, ka videoklips ir veidots kā vizītkarte jeb pieteikums ārzemju talantu aģentūrām un izklaides industrijai – šoviem, taču tas pats par sevi ir gana māksliniecisks, lai to piedāvātu arī plašākam interesentu lokam.

Klipā piedalās tādi talanti kā jaunā baleta soliste Annija Kopštāle, Megija Dana Morīte, Maija Sukute, Kristaps Vanags, Reinis Rešetins, Dāniela Bāra, Patrīcija Hanna Mūrniece, Madlēna Valdberga, Beāte Riekstiņa ("Karma" Dancers), Sintija Stalgevica ("Sin Stilettos"), Rolands Meržejevskis, Samanta Smoktija un citi.

Videoklipu veidoja - idejas autore un producente Samanta Smoktija, operators Ritvars Bluka, montāžas režisors Elvis Lācis, un kolorists Ritvars Lasmanis.