S 16.01.2021.

Zināma jauna informācija par lietu, kurā iesaistīta Jelgavas prokurore

Ģenerālprokurors Juris Stukāns

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) krimināllietā, kurā iesaistīta Jelgavas prokuratūras prokurore, izmeklē kukuļņemšanas organizēšanu, kukuļnemšanu un neizpaužamu ziņu atklāšanu, noskaidroja aģentūra LETA.

Patlaban publiski zināms, ka lietā iesaistīta Jelgavas prokuratūras prokurore ir Zinaīda Egle. Arī ģenerālprokurors Juris Stukāns šorīt TV3 raidījumam "900 sekundes" apliecinājis, ka prokurores aizturēšana saistīta ar informācijas izpaušanu trešajām personām, taču plašāk minēto viņš nekomentēja.

Savukārt KNAB aģentūrai LETA norādīja, ka biroja lietvedībā esošais kriminālprocess, kurā "iesaistītas prokuratūras amatpersonas", ir ierosināts par kukuļņemšanas organizēšanu, kukuļņemšanu, uzkūdīšanu izpaust neizpaužamas ziņas un neizpaužamu ziņu izpaušanu.

Plašāku informāciju KNAB izmeklēšanas interesēs patlaban nevar sniegt.

Jau ziņots, ka Egle atstādināta no pienākumu pildīšanas, jo viņai piemērots drošības līdzeklis - aizliegums pildīt pienākumus.

Egle patlaban uztur apsūdzību lietā, kurā saistībā ar mātes un bērna nāvi mājdzemdībās apsūdzēti vairāki Pirmās evaņģēliskās Jēzus draudzes locekļi - mirušās sievietes vīrs un tēvs, kā arī draudzes garīgā līdera sieva.

Aktuālākās ziņas